Yardım note 9 pro günceleme de twrp açılıyor

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
Telefonu yeni aldım 2. el. TWRP ekranı geliyordu. Magisk uygulamasınu uygulama içerisinden tamamen kaldır diyerek sildim. Son güncellemeyi indirince twrp ekranı açılıyor ve güncelleme yapmıyor. Yardımcı olabilir misiniz bu sorunu nasıl çözerim.

brave77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enre
Cihazım
resmi note 4x
Konular
12
TWRP Custom Recovery varken ve Magisk yuklu değilken Android içinden Update yapamazsınız

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TWRP Custom Recovery varken ve Magisk yuklu değilken Android içinden Update yapamazsınız

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
benim telefondan söylediğim şekilde kaldırdım ve güncellemelerimi yapıyorum aynı model. Bu cihazdan da uygulama içerisinden kaldırdım tamamen kaldır diyerek twrp ekranına atıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Canım sıkıldı bu sorunu nasıl çözerim :( normal güncellemelerimi yükleyeyim lütfen

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
benim telefondan söylediğim şekilde kaldırdım ve güncellemelerimi yapıyorum aynı model. Bu cihazdan da uygulama içerisinden kaldırdım tamamen kaldır diyerek twrp ekranına atıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Canım sıkıldı bu sorunu nasıl çözerim :( normal güncellemelerimi yükleyeyim lütfen
Cihazınızda twrp yani custom bir kurtarma ekranı vardır, o ekrana geçiş yapacaksınız, indirdiğiniz, recovery zip dosyasını cihaza atıp yükleme yapacaksınız. Başka şekilde yapamazsınız. Yada aşağıdaki uygulamayı kullanmayı deneyin.

Üst Alt