Yardım Note 9 pro global surum

hakunayui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9 Pro Glob
Konular
1
Merhabalar ben androidin acemisiyim cokta anlamiyorum sizden birseyler ogrenmek istiyordum Redmi Note 9 pro global surum cihazim var ve suanda en son 12.5.2 surumu kurulu ve bu surum guncellendikden sonra telefon sapitmaha basladi titresimi calismamaya basladi ve bikac kec telefonu kapatip acmaya calistigimda miui logosunda takili kaldi falan baya ugrastirdi beni bundan onceki surumlerde hicbir zaman bogle durum yasamamisdim telefonda normal calisiyordu simdi sizden ricam birisi bana bu telefonu bilgisayarsiz nasil eski surume geri donderebilirim bunu izah ede bilirmi acaba ve bu note 9 pro global icin en iyi surum hangisi?telefon garantilidir Azerbaycandayim ve sizin forumunuzu internetde buldum..telefonla nasil rom indirip geri yukleme islemi yapa bilirim veya bilmezmiyim detayli bilgi veren olursa sevinirim...tesekkurler herkese bide telefon baya kasmaya basladi hesap makinesi bile takila takila calisiyor herseyde takilma var

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Merhabalar ben androidin acemisiyim cokta anlamiyorum sizden birseyler ogrenmek istiyordum Redmi Note 9 pro global surum cihazim var ve suanda en son 12.5.2 surumu kurulu ve bu surum guncellendikden sonra telefon sapitmaha basladi titresimi calismamaya basladi ve bikac kec telefonu kapatip acmaya calistigimda miui logosunda takili kaldi falan baya ugrastirdi beni bundan onceki surumlerde hicbir zaman bogle durum yasamamisdim telefonda normal calisiyordu simdi sizden ricam birisi bana bu telefonu bilgisayarsiz nasil eski surume geri donderebilirim bunu izah ede bilirmi acaba ve bu note 9 pro global icin en iyi surum hangisi?telefon garantilidir Azerbaycandayim ve sizin forumunuzu internetde buldum..telefonla nasil rom indirip geri yukleme islemi yapa bilirim veya bilmezmiyim detayli bilgi veren olursa sevinirim...tesekkurler herkese bide telefon baya kasmaya basladi hesap makinesi bile takila takila calisiyor herseyde takilma var
cihazınıza hard reset atıp sıfırlayın önce aynı sorunlar devam ederse yazılım yüklemene yardımcı oluruz

hakunayui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9 Pro Glob
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne zaman kapatmaya calissam acmaya calistigimda takili kaliyor miui logoya sonra bazen 1gun bile takili kaldigi oldugu oldu bazen kendiliginden acikti takilib takilip sifirladigim zamanda ayni sorun oldu

hakunayui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note 9 Pro Glob
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klavyede takilma oluyor hesap makinesinde de ayni herseyde takilma yapiyor titresik modu calismiyor dogru duzgun calismiyor bildiginiz uzere...yardimci olursaniz eski bir normal calisan surume geri donerdim

Üst Alt