Yardım Note 9 Pro Evofone Tutumu

sait1954

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sait
Cihazım
Xiaomi note 9 p
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Mesaj içerisinde yer alan resimde kullanılan uygunsuz dil nedeni ile kullanıcı uyarı cezası ile cezalandırılmıştır.
3 aylık cihazımı görselde olan şikayetler ile yolladım evofone teknik servise. Yazılı,sözlü ve mail yolu ile onarım istemediğimi arıza raporu ile beraber değişim/iade istediğimi belirttim. cihaz 8 gün serviste kaldı ve şaka gibi hem ekran hem ana kart değişmiş. Ayıplı bir cihaz olduğu ortada durduk yere anakart mı değişir ? 3 aylık cihaz açıldı parça değişti değeri bile düştü belki satmak istesem. Talebim dışı yapılan işleme karşı tüketici hakem heyetine gitmek istiyorum ve ücret iademi alacağım. Nasıl bir Yol izlemem lazım ?

Ekli dosyalar

• delil.png
    delil.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 42

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Öncelikle o ikinci resimdeki dosya adının hiç hoş olmadığını belirtmek isterim, ikinci olarak teknik servis yapılan incelemeler ile sorunun kaynağını gördüğü parçaları "teknik servis" çatısı altında değişimi yapılmış. Zannediyorum şu durumda THH başvurmak size bir şey kazandırmayacak.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Bence boşuna uğraşma. Başka bir telefon almak için para iadesi istiyor olabilirsin. Fakat müşterinin mağduriyetini giderilmesi hususunda gereken yapıldıysa yapabilecek bir şeyin yok.

Ama zaman geçsin uğraşırım dersen başka bence o durumda bile sonuca ulaşamazsınız.

Oyla:
Üst Alt