Yardım Note 9 pro eu rom ses sorunu

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
11.0.7 den sonra ses çok düştü telefon sesi çok az çıkıyor kulaklıkta da aynı sorun var viber4android vardı önceden sonra guncelleyince çalışmasıdı. sesi yükseltmek için nasıl bişey yapabilirim . Telefon rootlu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Kablosuz ise kulaklık mutlak ses ayarıyla oynamanız lazım. Kesin çözüm Dolby ve bence en temizi. Atacağım sürüm en kusursuz olanı, MIUI 12 Android 10 uyumludur, başlığa bakmayın MIUI 12 Android 10 ise cihaz %99 çalışır.

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablosuz ise kulaklık mutlak ses ayarıyla oynamanız lazım. Kesin çözüm Dolby ve bence en temizi. Atacağım sürüm en kusursuz olanı, MIUI 12 Android 10 uyumludur, başlığa bakmayın MIUI 12 Android 10 ise cihaz %99 çalışır.
Hocam kurdum ama burdan sonra program kapanıyor çalışmıyor. Ama viber4android yeni sürümü vardı magisk de, bunu kaldırıp kurdum çalıştı viber4android şu an sorunsuz çalışıyor sağolun hocam

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kurdum ama burdan sonra program kapanıyor çalışmıyor. Ama viber4android yeni sürümü vardı magisk de, bunu kaldırıp kurdum çalıştı viber4android şu an sorunsuz çalışıyor sağolun hocam

Viber4android pubg mobilede çalışıyormuş bi etkisi olmadı acaba doğru düzgün çalışan peogram varmı ses çok kısık çıkıyor

Üst Alt