Yardım Note 9 Pro Ekranda Beyaz Nokta

alakurt79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Merhabalar, telefonu aldıktan 2 hafta sonra kadar ekranda beyaz parlak bir nokta belirdi. Ölü piksel veya stuck pixel diye geçiyor sanırım bazı yerlerde. Jscreenfix gibi uygulamalar ile düzeltmeyi denedim ama olmadı. Daha sonra gittikçe belirginleşti bu parlak nokta. Daha önceleri zor görünürken şimdi bariz şekilde.

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı, bir çözüm bulabildiniz mi?

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Merhabalar, telefonu aldıktan 2 hafta sonra kadar ekranda beyaz parlak bir nokta belirdi. Ölü piksel veya stuck pixel diye geçiyor sanırım bazı yerlerde. Jscreenfix gibi uygulamalar ile düzeltmeyi denedim ama olmadı. Daha sonra gittikçe belirginleşti bu parlak nokta. Daha önceleri zor görünürken şimdi bariz şekilde.

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı, bir çözüm bulabildiniz mi?
Hocam telefonu yeni almışsanız eğer en iyi çözüm telefonu oraya götürmek ve sorunu anlatmak. Eğer kullanıcı hatası değil ise değişim yaparlar diye tahmin ediyorum. Zaman kaybetmeyin.

alakurt79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam telefonu yeni almışsanız eğer en iyi çözüm telefonu oraya götürmek ve sorunu anlatmak. Eğer kullanıcı hatası değil ise değişim yaparlar diye tahmin ediyorum. Zaman kaybetmeyin.
Telefonu alalı epey oldu hocam, düzelir diye bekledim ama sonuç alamadım. Bazı forumlarda silgi veya sert bir cisim ile pikselin bulunduğu bölgeye baskı yapanlar fayda görmüş ama bilemedim, buraya da danışmak istedim. Belki aynı durumu tecrübe etmiş birileri vardır.

Üst Alt