Soru note 9 pro ekran parlaklıgı kendılıgınden kısılıp acılıyor

friedrich08

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
1
merhaba arkadaslar 4 gundur note 9 pro kullanıyorum.sorunun ise şu, otomatık parlaklık kapalı olmasına ragmen gunese cıktıgımda veya yogun ısık altında telefon kendı kendıne parlaklıgını acıyor tam tersı durumdada kapatıyor bunun nedenı nedır daha önce boyle bır sorunla karsılasan var mı ?

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Güneş ışığı modunu kapatınız

Oyla:

Fsensoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 9t 128/4
Konular
0
Redmi 9t cihazımda aynı sorunu bende yaşıyorum bazen neredeyse ekranı hiç göremiyorum parlaklık son ayarda olsada cihaz kafasına göre parlaklık ayarı yapıyor. Ne kadar saçma sapan aptalca birleydir ki aylardır çözüm bulamadım. Tek çözüm ihtimali kaldı oda miui 13 güncellemesini beklemek. O da olmazsa iade edicem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neyi kapatırsan kapat hocam cihaz yine kafasına göre takılıyor. Cod mobil oynuyorum bazen o kadar oluyor ki oyunu göremiyorum lanet olası özellik delirtti beni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neyi kapatırsan kapat hocam cihaz yine kafasına göre takılıyor. Cod mobil oynuyorum bazen o kadar oluyor ki oyunu göremiyorum lanet olası özellik delirtti beni
Selamlar bu bir sorun değil telefonu daha net görebilmeniz için bi ayar. Ben de farkındayım biraz rahatsız edici ama yapacak bi şey yok. Ben de yaşıyorum koyu grileri gri yapıyor.
Net görmek ne alaka hiç bişey görünmüyor bazen. Ve kullanıcı belki ekran ışığını en üst seviyede kullanmak istiyor buna cihaz hangi aptal özellik sayesinde müdahale ediyor ki. Cihazın en son parlaklık ayarını açma şansın yok cihazın keyfi gelirse üç beş saniyeliğine açıyor işte.

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Aynı durumdan bende muzdaribim, saçma bir özellik, ben böyle kullanmak zorunda mıyım? Yazılımcı en azından bir düşünür bunu kapatma özelliği ekleyeyim belki sevmeyen olup kapatmak isteyecek diye, ama demek ki böyle düşünen de olmamış.

Oyla:

Fsensoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 9t 128/4
Konular
0
Aynı durumdan bende muzdaribim, saçma bir özellik, ben böyle kullanmak zorunda mıyım? Yazılımcı en azından bir düşünür bunu kapatma özelliği ekleyeyim belki sevmeyen olup kapatmak isteyecek diye, ama demek ki böyle düşünen de olmamış.
Çözüm bulursan paylaşırsan sevinirim

Oyla:

baha991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bahadır
Cihazım
not 11 pro
Konular
0
merhaba arkadaslar 4 gundur note 9 pro kullanıyorum.sorunun ise şu, otomatık parlaklık kapalı olmasına ragmen gunese cıktıgımda veya yogun ısık altında telefon kendı kendıne parlaklıgını acıyor tam tersı durumdada kapatıyor bunun nedenı nedır daha önce boyle bır sorunla karsılasan var mı ?
merhaba arkadaşlar arkadaşın dediği gibi bir sorununuz varsa bunun açma kapama gibi bir çözümü bulunmuyor benim telefonum not 11 pro aynı problem var bunun tek çözümü parlaklık ful değilde bir tık kısık yaparsanız bu sorun çözülür ve bu problemin çözülmesi için yetkililere ricada bulunuyorum umarım yardımcı olmuşum dur

Oyla:
Üst Alt