Sohbet Note 9 pro Ankara dan selamlar

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Miui neden bu kadar gömülüyor anlamadım zamanında htc sense samsung experiance ui(android 7/8) ve one ui kullanmış biri olarak hem görsel hemde işlevsellik bakımından miui kat kat üstün olduğunu düşünüyorum htc sense zaten boş bi arayüz saf android gibi samsung arayüzü daha da beter estetik olarak çok cirkin işlevsellik yok miui da olan ekran kaydetme video düzenleme tema değiştirme gibi basit gelen bu seyler diğer arayüzler de yok

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Beğenmediysen hocam samsung,apple gibi tokatçı markalarımız var onları tercih edebilirsiniz⚠⚠
Apple Tokatçı mı ? Adamlar garantisiyle ürünüyle yazılım desteğiyle piyasanın en iyi markası. Güldürmeyin lütfen.

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Apple Tokatçı mı ? Adamlar garantisiyle ürünüyle yazılım desteğiyle piyasanın en iyi markası. Güldürmeyin lütfen.
15000 TL veripde yazılım desteği almayacaksam başlarım öyle işe,15000 tl ya iphone özelliklerini 6000 tl lik poco f2 proda bulabilirsin.Bırakın apple şakşakcılığını hocam.Tokatçılar işte

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
15000 TL veripde yazılım desteği almayacaksam başlarım öyle işe,15000 tl ya iphone özelliklerini 6000 tl lik poco f2 proda bulabilirsin.Bırakın apple şakşakcılığını hocam.Tokatçılar işte
iPhone 6s bile hala güncelleme almaya devam ediyorken neyi konuşuyorsunuz ? Ayrıca android gibi cihazın değeri düşmüyor.

ByMuro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muharrem
Cihazım
Mı note 3
Konular
0
Xiaomi Candır miui damarlardaki kandır