Yardım Note 8 pro şebeke sorunu

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
Note 8 pro bootloader kilidini açtıktan sonra şebeke gücünde sanki azalma oldu. Eşimle aynı telefonu kullanmamıza rağmen o arama yapabilirlerken ben yapamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba? Ek olarak eşim global rom ben endonezya rom kullanıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
iki cihazın arkasındada CE simgesi varmı? yada ayarlarda model numarası son harfleri ikiside aynımı?

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
İyi akşamlar hocam. Model numaraları M1906G7G. Eşimin telefonu testlerde 8 mbps download yaparken. Ben sayfayı bile açamıyorum.

yavuz-x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
önce telefon hakkında bölümünden MIUI sürümü üzerine 7-8 defa bas geliştirici seçenekleri açılacak..sonra ayarlar-ek ayarlar-geliştirici seçeneklerine gir- USB Hata ayıklama aktif yap..sonra en başa ana ekrana gel..arama ekranında *#*#3646633#*#* yap..EngineerMode girecek..eşinin telefonunda da aynısını yap..ilk açılan Telephony ekranında BandMode C2K modem setting ayarlarına bak bakalım eşinin telefonu ile karşılaştır..eksik bi tık varsa tık koy ve altta set tuşuna bas..aklıma bu geldi şimdilik..

otchiwa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Güncell

Cihazım 1 aydır sorunu var Redmi note 8 Pro Global 12.5.8 Türkiye cihazı ve Rootlu cihazımda ki şebeke sorunu şu şekilde cihazı açıyorum şebeke var sorun yok 1-2 saat sonra şebeke gidiyor tamamen arama internet SMS vs olmuyor sağ üstte çarpı oluyor şebeke yok anlamında Vowifi özelliği kapalı bu arada, Birden bire şebeke gitmeye başladı hiçbir sorun yok iken fakat evde wi-fi bağlı iken hattımı takıyorum şebeke geliyor arama vs yapabiliyorum ama WiFi kapatınca şebeke gidiyor bunun çözümü nedir cihaz kaynaklı mı cihazı mı sıfırlamak gerek bazı konularda Vowifi kapat demişler zaten kapalı sim kartı başka telefonlarda çalışıyor sorun yok kendi cihazımda yaşıyorum bu sorunu Cihazın 1-2 sim slotlarında denedim aynı sorun çözümü bilen varmı sıfırlarsam çözülür mü yoksa telefoncuya vereceğim bedavadan para vermek istemiyorum

Üst Alt