Yardım Note 8 pro şarj oluyor gösteriyor ama şarj olmuyor

Furkantemiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note8 pro
Konular
1
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar cihazımı 2 el olarak 2 ay önce aldım telefonu gece yatmadan önce şarjda bıraktım sabah bı sorun yoktu ama akşam şarja taktıgımda telefon %2 falandı sonra tekrar gelip baktığımda şarjı hala aynıydı cihazı kapadım açtım düzelmedi sonra cihazı kapalı iken şarja taktım sorunsuz bir şekilde şarj oldu açtım hala şarj olmuyor bı görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar cihazımı 2 el olarak 2 ay önce aldım telefonu gece yatmadan önce şarjda bıraktım sabah bı sorun yoktu ama akşam şarja taktıgımda telefon %2 falandı sonra tekrar gelip baktığımda şarjı hala aynıydı cihazı kapadım açtım düzelmedi sonra cihazı kapalı iken şarja taktım sorunsuz bir şekilde şarj oldu açtım hala şarj olmuyor bı görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum
Bir ara ayrı iki cihazda buna benzer Bir sorun yaşadım hocam ikiside şarj almadı 45 dakika sonra yeniden denedim almaya başladı kronik bir sorun gibi çok nadiren yapıyor artık güncelleme kaynaklı mı donanımsal mı hiç bir fikrim yok o konuda

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353