Soru Note 8 Pro MİUİ 12.5 Yapmalımıyım?

Mikail Ebrinç

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mikail
Cihazım
Note 13 Pro 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Sizce yapmalımıyım, araştırdığım da çeşitli sorunlar olduğu yazılım performans düşüşü bataryanın hızlı bitmesi falan, şuan 12.0.8 var.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Bende Endonezya için yapicam ama kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum

furkanunver05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Sizce yapmalımıyım, araştırdığım da çeşitli sorunlar olduğu yazılım performans düşüşü bataryanın hızlı bitmesi falan, şuan 12.0.8 var.
Yapma yapanların çoğu geri düşürmeye çalışıyor bl kilidini açıp 11 güzel

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
Merhaba, poco m3 12.5 kurdum. Sistem 120 gb görünüyor. Nasıl çözerim? Yardım eder misiniz?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Daha 1 saat önce yaptım 12.5 Endonezya sadece görünüş anlamında güzellikler var ne sistemde performans ne birşey kalmamış nerdeyse .Animasyonları kaldırırsanız iyi olabilir ama.Guzellik anlamında başarılı ama pil ve stabilite kötü

yusufcantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusufcan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Bende Endonezya için yapicam ama kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum
Ben endonezya 12.5.3 kullandım takılmalar yaşadım bende gidip ondan onceki global 12.5.1 e geri dondum 12.0.x lerle uğraşmak istemedim ama 12.5 de whatsappa goruntulu konusmada bug oluyor wp kendi kendine kapanıyor 12.5.1 kullanılabilir durumda bence yinede ama 12.5.3 de ciddi anlamda bi performans dusmesi var

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Endonezya MIUI 11 den Endonezya MIUI 12.5.3 e geçiş yapalı 1 hafta oldu. Animasyon ve sistem arayüzü çok daha akıcı hale gelmiş. ( Sıfırdan temiz kurulum yaptım) Batarya konusunda bir kaç seviye daha hızlı tüketim söz konusu onu kesin olarak söyleyebilirim. Onun dışında kasma takılma vs kesinlikle yaşamadım. Aksine arayüz performansı çok hoşuma gittiği için bataryadan vazgeçip dönmekten de vazgeçtim. Kamera performansı ve video çekim kalitesi iyileştirilmiş. WhatsApp video kalitesi kesinlikle yazılımsal olarak değilmiş. Sistem çok daha stabil hale gelmiş.

Not : Temiz kurulum yapmayan çoğu kişide kasma vs durumları olduğunu duyuyorum. Ciddi bir arayüz değişimi olduğu için kesinlikle sıfırdan kurulum yapılmalı diye düşünüyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Endonezya MIUI 11 den Endonezya MIUI 12.5.3 e geçiş yapalı 1 hafta oldu. Animasyon ve sistem arayüzü çok daha akıcı hale gelmiş. ( Sıfırdan temiz kurulum yaptım) Batarya konusunda bir kaç seviye daha hızlı tüketim söz konusu onu kesin olarak söyleyebilirim. Onun dışında kasma takılma vs kesinlikle yaşamadım. Aksine arayüz performansı çok hoşuma gittiği için bataryadan vazgeçip dönmekten de vazgeçtim. Kamera performansı ve video çekim kalitesi iyileştirilmiş. WhatsApp video kalitesi kesinlikle yazılımsal olarak değilmiş. Sistem çok daha stabil hale gelmiş.

Not : Temiz kurulum yapmayan çoğu kişide kasma vs durumları olduğunu duyuyorum. Ciddi bir arayüz değişimi olduğu için kesinlikle sıfırdan kurulum yapılmalı diye düşünüyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam temiz kurulum naisl yapicaz ki.
Cihazin arkasında ce simgesi yoksa temiz kurulum için IMEI kaydı da gider.Twrp ile olur tabiki onuda ben bilmiyorum daha 😆

Üst Alt