Çözüldü Note 8 pro makro kamera siyah ekra

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Merhaba, az önce ultra geniş ve makro kamerayı kullanmak istedim siyah ekran çıktı yani kamera devreye girmiyor gibi siyah ekran, diğer modlarda sorun yoktu ama makro ve geniş ekranda görüntü gelmedi, kamera ayarlarını sıfırladım düzeldi ama çok saçma geldi. Fikri olan var mıdır?

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Merhaba, az önce ultra geniş ve makro kamerayı kullanmak istedim siyah ekran çıktı yani kamera devreye girmiyor gibi siyah ekran, diğer modlarda sorun yoktu ama makro ve geniş ekranda görüntü gelmedi, kamera ayarlarını sıfırladım düzeldi ama çok saçma geldi. Fikri olan var mıdır?
Gcam yada Hypercam benzeri bir uygulama denediyseniz, bu yüzden olmuş olabilir Hocam.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Anormal bir durum yok hocam kafanızda soru işareti kalmasın. Miui arayüzünde bulunan basit sorunlar bunlar. Çözümleride sizin yaptığınız gibi basit oluyor.

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Anormal bir durum yok hocam kafanızda soru işareti kalmasın. Miui arayüzünde bulunan basit sorunlar bunlar. Çözümleride sizin yaptığınız gibi basit oluyor.

Yüreğime su serpildi Çinli abiler arayüze el atar umarım. Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gcam yada Hypercam benzeri bir uygulama denediyseniz, bu yüzden olmuş olabilir Hocam.

Yok herhangi bir kamera programı yüklemedim. Hatta ilk aldığım zaman dışında makro ve ultra geniş bugüne kadar da hiç kullanılmamıştım. Bugün lazım oldu hava atayım dedim siyah ekran neyse umarım anlık yazılım kaynaklıdır. Teşekkürler

Üst Alt