Yardım Note 8 Pro Imei Repair Oldu Ama Şebeke Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osiiosii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osm
Cihazım
M9e
Konular
2
merhaba, imei'si silinmiş bir 6GB/128GB note 8 pro almıştım, forumdaki rehberlerle imei tamir etmeyi başardım ve artık görünüyor fakat sinyal ve şebeke gelmiyor. Manuel şebeke arama yaptığımda turkcell ve vodafone'un bazı frekanslarını görüyor fakat benim hattım Türk telekom sadece 3G görüyor ona da kaydolmuyor. Bazen "Yalnızca a... çağrılar" bazen servis yok yazıyor. Engineer mode veya başka bir şekilde yapmam gereken bir ayar veya samsung cihazlardaki gibi patch sertifika gibi bir işlem mi vardır? Teşekkürler..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
osiiosii, Madde 4.2

osiiosii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osm
Cihazım
M9e
Konular
2
osiiosii, Madde 4.2

mesajımı nasıl düzenleyebilirim?

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
merhaba, imei'si silinmiş bir 6GB/128GB note 8 pro almıştım, forumdaki rehberlerle imei tamir etmeyi başardım ve artık görünüyor fakat sinyal ve şebeke gelmiyor. Manuel şebeke arama yaptığımda turkcell ve vodafone'un bazı frekanslarını görüyor fakat benim hattım Türk telekom sadece 3G görüyor ona da kaydolmuyor. Bazen "Yalnızca a... çağrılar" bazen servis yok yazıyor. Engineer mode veya başka bir şekilde yapmam gereken bir ayar veya samsung cihazlardaki gibi patch sertifika gibi bir işlem mi vardır? Teşekkürler..
Sim kart 2 slotunda takılı olacak doğru slotta mı ? hafıza kartı takılan slotta olacak imei geliyorsa gelmesi lazım şebekenin. eğer yedekleriniz duruyorsa yedekleri kurup orijinal olarak sıfırdan kurulum yapılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt