Soru Note 8 pro ilginç CPU kullanımı

emo4888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrecan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
Arkadaşlar neredeyse 1 sene oldu alalı arada fazla isinmalari fark ediyordum ama son gelen küçük updatelerden sonra cihazın daha fazla ısındığını daha fazla ram tükettiğini biraz fark ettim bu sizlerde de oluyor mu merak ettim . ''global cihaz global rom root vs yok''

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-17-03-51-24-018_com.glgjing.stark.jpg
    Screenshot_2020-05-17-03-51-24-018_com.glgjing.stark.jpg
    680,1 KB · Görüntüleme: 95

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar neredeyse 1 sene oldu alalı arada fazla isinmalari fark ediyordum ama son gelen küçük updatelerden sonra cihazın daha fazla ısındığını daha fazla ram tükettiğini biraz fark ettim bu sizlerde de oluyor mu merak ettim . ''global cihaz global rom root vs yok''
Hocam günde en az 3 tane şarjım çok gidiyor ve cihazım çok ısınıyor diye note 8 Pro bölümünde konu açılıyor bugünlerde. Yalnız değilsiniz

Oyla:

emo4888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrecan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam günde en az 3 tane şarjım çok gidiyor ve cihazım çok ısınıyor diye note 8 Pro bölümünde konu açılıyor bugünlerde. Yalnız değilsiniz
Cidden cihazımı fast charger kullandığım için diyordum ama bu kadar olduğu olmuyordu arada da ilginç şekilde donmalar yaşamaya başladım hard reset bir çözüm olabilir mi sizce ? Teşekkürler.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Cidden cihazımı fast charger kullandığım için diyordum ama bu kadar olduğu olmuyordu arada da ilginç şekilde donmalar yaşamaya başladım hard reset bir çözüm olabilir mi sizce ? Teşekkürler.
Denemekte fayda var hocam ama kesin çözer mi bilemem

Oyla:

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Hocam bu olay gittikçe garip bir hal aldı. Her gün konular açılıyor şaşırıyorum. Bu olayları biraz da şarj etmeye bağlıyorum. Genellikle 80-20 arası kullanıyorum cihazı ve bu vakte kadar aşırı ısınmayla karşılaşmadım. Dün mesela 5.30 saat COD oynadım. Maksimum sıcaklıkta 45 dereceyi gördüm en fazla. Donma takılma hiç olmadı :) Bir de Android 9, 10'a göre çok daha sorunsuz geliyor bana :)

Oyla:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Telefon andrid 10 mu acaba ben böyle bir sorun yaşamadımda global romda

Oyla:

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Aynı sorun bende de var hocam ısınmayan cihaz oyun oynarken alev alev yanıyor ve cpu kullanımı yüzde 100 genelde

Oyla:

emo4888

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrecan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam telefon android 9 global rom root vs yok tek oynadığım oyun clash of clans birde instagrama giriyorum telefonda birde bankacılık uygulamaları var başka uygulama yok standart kullanıcıyim

Oyla:

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3