Yardım Note 8 Pro ENG rom sorunu

Kml5555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Resmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eng rom
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba kolay gelsin. Note 8 pro cihazım var yurtdışı. Rom atmaya çalışıyorum ama cihaz sürekli yeniden başlıyor. Sadece ENG romda açılıyor cihaz. Farklı sitelerden bir sürü rom indirdim. Global, eue vs. Ama hiçbirinde açılmıyor cihaz. Ya redmi yazısından sonra yeniden başlıyor. Yada hi ekran gelmiyor. Fastboota giriş yapabiliyorum ve cihaz eng romda açılıyor.. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Herkese merhaba kolay gelsin. Note 8 pro cihazım var yurtdışı. Rom atmaya çalışıyorum ama cihaz sürekli yeniden başlıyor. Sadece ENG romda açılıyor cihaz. Farklı sitelerden bir sürü rom indirdim. Global, eue vs. Ama hiçbirinde açılmıyor cihaz. Ya redmi yazısından sonra yeniden başlıyor. Yada hi ekran gelmiyor. Fastboota giriş yapabiliyorum ve cihaz eng romda açılıyor.. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?
Çift IMEI repair yaptıysanız sadece Sim 2 repair yapın öyle deneyin.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Çift IMEI repair yaptıysanız sadece Sim 2 repair yapın öyle deneyin.
böyle olsa cihaz nvdata hatası ile recovery ekranında kalır galiba o ekrana geçmiyormuş. Donanımsal arızası bulunan cihazlarda eng romda açar global romda açmaz.

Oyla:

Kml5555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Resmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
böyle olsa cihaz nvdata hatası ile recovery ekranında kalır galiba o ekrana geçmiyormuş. Donanımsal arızası bulunan cihazlarda eng romda açar global romda açmaz.
Sadece sim 2 ye yaptım. Ama cihaz sorunsuz çalışan cihazdı. Fabrika ayarlarına döndüm bilmeden o yüzden imei gidince böyle bir yola başvurdum. Şaun sadece eng romda çalışıyor :(

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
ben tabi doğru şekilde işlem yapıldığını varsayarak yorum yapıyorum.

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam sizin tecrübeniz daha çoktur tabi ki ama hanımın RN8 Pro'da aynı sorunu yaşamıştım. Yazılım ile çift IMEI kaydı yapılıyor diyordu o yüzden iki sim karta da repair yaptım cihaz bootloopa düşüyordu. Sadece Sim 2'ye repair yapınca düzelmişti.
Belki de dediğiniz gibi donanımsal bir sorun vardır ya da işlem adımlarında hata vardır.

Oyla:
Üst Alt