Yardım Note 8 pro ekran dalgalanması/titremesi

yksll002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
3
Arkadaşlar miui 12 de mi oldu yoksa daha önce farketmedim mi bilmiyorum ama karanlık modda gri renkli ekranlarda ekranda parlama oluyor hızlıca gri renk koyulaşıp açılıyor var mı bi çözümü?

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Otomatik kontrastı kapatın hocam. Karanlık mod menüsünde olması lazım.

Ayrıca Ekran ayarlarındaki renk şemasından Standart veya Doygun renkleri seçerseniz grileşme sorunu kalkacaktır.

yksll002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otomatik kontrastı kapatın hocam. Karanlık mod menüsünde olması lazım.

Ayrıca Ekran ayarlarındaki renk şemasından Standart veya Doygun renkleri seçerseniz grileşme sorunu kalkacaktır.
Hocam çok sağol o zaman bu sorun donanımsal değil dimi yazılımsal olsa gerek sende de var mıydı bu sorun?

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
Hocam çok sağol o zaman bu sorun donanımsal değil dimi yazılımsal olsa gerek sende de var mıydı bu sorun?
hocam büyük olasılıkla yazılımsal. ekran ayarlarında titreşimsiz görüntü menüsü yok mu?

yksll002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
3
hocam büyük olasılıkla yazılımsal. ekran ayarlarında titreşimsiz görüntü menüsü yok mu?
Yok hocam ama otomatik kontrast ayarını kapatınca büyük ölçüde düzeldi. Sadece bikaç menüde aynı şeyi yapıyor muhtemelen yazılımsal

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Yazılımsal bir sıkıntı bu bug demek doğru olur mu bilmem ama IPS ekranda otomatik kontrastı siyah renklerde uyumlu veremiyor renkler aşırı parlıyor. Bu şekilde kullanıyorum ben de gayet iyi.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar miui 12 de mi oldu yoksa daha önce farketmedim mi bilmiyorum ama karanlık modda gri renkli ekranlarda ekranda parlama oluyor hızlıca gri renk koyulaşıp açılıyor var mı bi çözümü?
Yazılımsal hocam.

En güncel Çin beta romunda bile var, akşamları özellikle ışık hafif açılıp kapanıyor gibi oluyor. Çok rahatsız olursam otomatik parlaklığı kapatıyorum

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Birebir aynı sorun bende var hocam bende karanlık mod ayarından "kontrasto otamatik ayarla ve duvar kağıdını karanlık modda ayarlyı kapattım" görmüyorum bu aralar.
Ekran bozukmuş gibi geliyor ama karanlık moddan çıkınca düzeliyor bu sorun işte yazılımlık evet sorun

yksll002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
3
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız ve yardımlarınız için handshake~~

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Ayni sorun bendede yapıyordu hocam 10kere servise yolladım 3kere anakart 3kere anakar arka kapak hariç herşeyi değişti sonra değişim yaptılar sıfır verdiler bundada yapıyordu biraz araştırdım sizin konuştunuz şeyi kapatim şimdi düzeldi yani yazılım san sıkıntı mış

Üst Alt