Çözüldü Note 8 Pro Dokundur ve Öde Yok.

mrtcnylmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 9 Pie
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba xiomi note 8 pro telefonumda dokundur ve öde seçeneği çıkmıyor nasıl açabilirim bilgisi olan var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
O zaman bildiğim şekliyle yardımcı olayım bkm express ve vakıf bank yükle sonra nfc ile ödeme seçeneğinde bunlardan birisini seç o zaman çıkıyor.

Son düzenleme:
Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Oyla:

mrtcnylmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman bildiğim şekliyle yardımcı olayım bkm express ve vakıf bank yükle sonra nfc ile ödeme seçeneğinde bunlardan birisini seç o zaman çıkıyor.

Aynen öyleymiş programı yükleyince çıktı menüde teşekkürler

Oyla:

kadir5050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Arkadaşlar,
Mi 9t kullanıyorum. (rootlu)

Yaklaşık 2 yıldır NFC sorunsuz şekilde kullanıyordum. 2 hafta öncesine kadar güncelleme falan da yapmadığım halde NFC ayarlarını açınca dokundur öde sekmesi vardı. Oraya tıklayınca istediğin banka kartını seçip ödeme yapıyordum. Şuan bende o sekme kayboldu. Tekrar nasıl geri gelir.

Yaptıklarım ve sonuç alamadığım şeyler yazıyorum.
* NFC içerisinde 'NFC İşlerini Geri Yükle' yapıp telefonu yeniden başlattım DÜZELMEDİ.
* HCE cüzdan - Sim cüzdan - Yerleşik öge yazan hepsini seçtim kapattım açtım yine DÜZELMEDİ.
* Forumlarda gördüğüm 'Device Health Services' kaldırıp yeniden güncelleyin dedi. Kaldırdım, yeniden yükledim bir alt sürümünü yükledim yine DÜZELMEDİ.
* İkinci alan geçtim orada NFC içerisinde dokundur öde vardı ve sorunsuz çalışıyordu, İkinci alanda iken Device Healt yazan uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim şuan 2 alanda da Kayboldu.
* Telefonun sürümü 12.1.4 ve yakın zamanda versiyon güncellemesi de yapmadım.
* 15 gün öncesinde sorunsuz çalışıyordu. Bu süreçte Yurtdışına (kıbrıs) gittim geldim geldikten sonra çalışmadığını farkettim. Bununla alakası olur mu bilmiyorum.
* Markette NFC açıp ödeme yaptım. Ödeme sorunsuz şekilde çalıştı fakat hangi karttan çekim yaptı onu anlayamadım.
* NFC sorunsuz çalışıyor istanbul kart içindeki bakiyeyi falan görebiliyorum.
* *#*#66663#*#* yaparak NFC sensörlerini kontrol ettim sorunsuz çalışıyor.

Lütfen Çözüm Önerileriniz olursa yardımcı olun.... NFC ödeme benim için oldukça önemli bir konu...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@ozcannyasin hocam bende de yukarıda arkadaşın attıgı gıbı ekran fakat bende tum bankalar yuklu de

Oyla:

hturan4007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hutut
Cihazım
mi8lite
Konular
0
Arkadaşlar,
Mi 9t kullanıyorum. (rootlu)

Yaklaşık 2 yıldır NFC sorunsuz şekilde kullanıyordum. 2 hafta öncesine kadar güncelleme falan da yapmadığım halde NFC ayarlarını açınca dokundur öde sekmesi vardı. Oraya tıklayınca istediğin banka kartını seçip ödeme yapıyordum. Şuan bende o sekme kayboldu. Tekrar nasıl geri gelir.

Yaptıklarım ve sonuç alamadığım şeyler yazıyorum.
* NFC içerisinde 'NFC İşlerini Geri Yükle' yapıp telefonu yeniden başlattım DÜZELMEDİ.
* HCE cüzdan - Sim cüzdan - Yerleşik öge yazan hepsini seçtim kapattım açtım yine DÜZELMEDİ.
* Forumlarda gördüğüm 'Device Health Services' kaldırıp yeniden güncelleyin dedi. Kaldırdım, yeniden yükledim bir alt sürümünü yükledim yine DÜZELMEDİ.
* İkinci alan geçtim orada NFC içerisinde dokundur öde vardı ve sorunsuz çalışıyordu, İkinci alanda iken Device Healt yazan uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim şuan 2 alanda da Kayboldu.
* Telefonun sürümü 12.1.4 ve yakın zamanda versiyon güncellemesi de yapmadım.
* 15 gün öncesinde sorunsuz çalışıyordu. Bu süreçte Yurtdışına (kıbrıs) gittim geldim geldikten sonra çalışmadığını farkettim. Bununla alakası olur mu bilmiyorum.
* Markette NFC açıp ödeme yaptım. Ödeme sorunsuz şekilde çalıştı fakat hangi karttan çekim yaptı onu anlayamadım.
* NFC sorunsuz çalışıyor istanbul kart içindeki bakiyeyi falan görebiliyorum.
* *#*#66663#*#* yaparak NFC sensörlerini kontrol ettim sorunsuz çalışıyor.

Lütfen Çözüm Önerileriniz olursa yardımcı olun.... NFC ödeme benim için oldukça önemli bir konu...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@ozcannyasin hocam bende de yukarıda arkadaşın attıgı gıbı ekran fakat bende tum bankalar yuklu de
poco f2 proda aynı sorunu yaşıyorum çözebildinizmi

Oyla:

kadir5050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
poco f2 proda aynı sorunu yaşıyorum çözebildinizmi
Malesef çözemedim ama geçici olarak şöyle bi çözüm yolu buldum. Telefonun 2 alanına geçiş yaptım uygulamaları her iki alanda da kullan açtım. 2 alanda sorunsuz şekilde dokundur öde seçeneği mevcut. şimdilik bu şekilde işimi görüyorum

Oyla:
Üst Alt