Yardım Note 8 pro cihaz etkinleştiremiyorum

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
Note 8 pro cihazımıza temiz kurulum ile endonezya sürüm rom kurdum. Cihazı açıp aktifleştirme ekranına geldiğimde "Bu cihaz bir Mi hesabı ve bağlı telefon numarası ile ilişkilendirilmiş durumda. Cihazı aktifleştirmek için şifreyi girin" diye uyarı veriyor. (Ayrıca uyarıdaki numara eşimin telefonu ve aynı model telefon kullanıyoruz.) "id.mi.com adresine gidip şifreyi unuttum diyorum ama mail adresimi ve cep numaramı girmeme rağmen hesabı bulmuyor. Bu durumun çözüm yolu nedir? Yardımcı olur musunuz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
cihazdan çıkış yapmadan hesabı sildiyseniz çıkış yapamazsınız. ya bypass yapılır ya da server dan kaldırma işlemi yapılır. Telefondaki mi hesap id ile id.mi.com adresindeki mi hesap id ler birbirini tutmuyordur zaten.

Anestezicik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi note 8
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihazdan çıkış yapmadan hesabı sildiyseniz çıkış yapamazsınız. ya bypass yapılır ya da server dan kaldırma işlemi yapılır. Telefondaki mi hesap id ile id.mi.com adresindeki mi hesap id ler birbirini tutmuyordur zaten.
Bu işlemler için nerden yardım alabiliriz ? Dediğiniz gibi telefon ve id.mi hesapları farklı gözüküyor.

MertEren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Hocam ben çıkış yapmadan hesabı sildim var mıdır bir çözümü, telefoncular yapabilir mi?

Üst Alt