Yardım note 8 pro bootloader açılmıyor

emoo18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Elife e3
Konular
1
5 keredir bootloaderi açmaya çalışıyorum her defasında farklı süreler veriyor. Mi kilit açmaya girince hesap etkinleştirilemedi mi hesabından cıkıp tekrar giriniz diyor. Ama zaten iki kuraldan biri hesaptan çıkmamak ve sim kartı çıkarmamak. Fakat hesap doğrulanamadı çıkıp tekrar giriniz diyip beni paradoksa sokuyor. 5 keredir deniyorum bi çözümü olan var mı ??

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Arkadaşlar redmi note 8 pro telefonuma 12.0.6 global romu yüklerken yanlışlıkla bootloader kilidini aç seçeneği ile beraber flashlamışım ve flash sonucunda bu rom bu telefonda çalışmıyor gibi bir uyarı aldım ve rom yükleyemiyorum. sanırım brick bu demek. BL kilidini açmaya çalışınca mi hesabıma giriş yapıyorum ama telefon numarası eklememi istiyor. daha önce açarken böyle bir şey istememişti. yanımda başka telefon da yok n e yapacağım kalakaldım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar redmi note 8 pro telefonuma 12.0.6 global romu yüklerken yanlışlıkla bootloader kilidini aç seçeneği ile beraber flashlamışım ve flash sonucunda bu rom bu telefonda çalışmıyor gibi bir uyarı aldım ve rom yükleyemiyorum. sanırım brick bu demek. BL kilidini açmaya çalışınca mi hesabıma giriş yapıyorum ama telefon numarası eklememi istiyor. daha önce açarken böyle bir şey istememişti. yanımda başka telefon da yok n e yapacağım kalakaldım.
Daha önceden girilen hesabı istiyor ise girmeniz şart hocam.
Bootloder kilidi atlama anlatımı var note 8 pro bölümünde onu bir inceleyin derim kurulum öyle yapılıyor

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Daha önceden girilen hesabı istiyor ise girmeniz şart hocam.
Bootloder kilidi atlama anlatımı var note 8 pro bölümünde onu bir inceleyin derim kurulum öyle yapılıyor
daha önceki hesabı giriyorum zaten hocam. ancak bir de telefon numarası istiyor ve yanımda kimse yok. telefon numarası olmadan halledemiyor muyum?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Ben de anlamadım hocam. Kilitli olduğu görünüyor daha önce BL yi açtığım mail adresimle giriş yapıyorum ama telefon numarası ile doğrulamamı istiyor .
Cihazın takılı olduğu hat ile doğrulama isteyin hocam.
Tabi cihaz o numara ile boot kilidi açıldı ise

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Cihazın takılı olduğu hat ile doğrulama isteyin hocam.
Tabi cihaz o numara ile boot kilidi açıldı ise
cihaz göçtü hocam. O yüzden BL kilidi için bu kadar ısrar ediyorum. Kullanabilsem cihazı idare edeceğim ama...

Üst Alt