Yardım Note 8 Pro 6/64 VoLTE Desteği

Note8Pro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Miraç
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.4.5.0 l Kararlı 10.4.5.0 (PGGEUXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz hafta Vatan Bilgisayar'dan Redmi Note 8 Pro (M1906G7G) cihazı satın aldım. Cihazın satışa sunuldu standta 5G desteği ve VoLTE desteği olduğu yazıyordu adım gibi eminim hatta arkadaşıma da gösterdim. Ancak bugün fark ettim ki operatör uygulamasında cihazda VoLTE desteği olmadığı yazıyor. 5G desteği de yazmıyor sitelerde ve başka yerlerde. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
arama ekranına *#*#86583#*#* yazın carrier chack disabled denen bir yazı çıkacak sonra telefonu kapatıp açın volte aktif olur bu şekil de olmazsa volte destekleyen bir telefona hattını takıp volte yazıp 5555e sms gönderin sonra hattınızı kendi telefonunuza takın volte aktif olur. Önce ilk yolu deneyin olmazsa ikinci yolu denersiniz.

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Herkese merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz hafta Vatan Bilgisayar'dan Redmi Note 8 Pro (M1906G7G) cihazı satın aldım. Cihazın satışa sunuldu standta 5G desteği ve VoLTE desteği olduğu yazıyordu adım gibi eminim hatta arkadaşıma da gösterdim. Ancak bugün fark ettim ki operatör uygulamasında cihazda VoLTE desteği olmadığı yazıyor. 5G desteği de yazmıyor sitelerde ve başka yerlerde. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Türk telekom faturasızlara VolTe açmıyor faturalıysa da telefonu tanımıyor olabilir.İnternet sitesinden desteğe yazmanızı öneririm.

Oyla:

Note8Pro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Miraç
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
arama ekranına *#*#86583#*#* yazın carrier chack disabled denen bir yazı çıkacak sonra telefonu kapatıp açın volte aktif olur bu şekil de olmazsa volte destekleyen bir telefona hattını takıp volte yazıp 5555e sms gönderin sonra hattınızı kendi telefonunuza takın volte aktif olur. Önce ilk yolu deneyin olmazsa ikinci yolu denersiniz.
Hocam her ikisinide denedim az önce. Fakat bir sonuç vermedi maalesef. Başka bir çözüm öneriniz varsa alırım. Teşekkürler

Oyla:

mrtdrg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bu işe yaradı. Teşekkürler

Oyla:

avantis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Volte desteği nedir? Vodafonedayım. Bende yazıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

head171

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
1
İşe yaradı çok teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt