Soru Note 8 Kasma Sorunu

k42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
k42
Cihazım
Note 8
Konular
5
Merhabalar arkadaşlar. Note 8 Global 12.0.2 sürümünü kullanmaktayım. Fakat aşırı bir biçimde kasma yaşıyorum. Android 10'da iken böyle problemler yoktu. Bunun çözümü var mıdır? Teşekkürler.

Kayalar53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer kaya
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
7
Aynı sorun bende de var birde nette baktığım resim olarak ne varsa galeriye kaydediyor bunu nasıl envelleyebilirim acaba

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Note 8 sorunlu bir cihaz, A11 ise bu cihaza sorunlu geldi. En başta güncelleme yapmamanız lazımdı. Cihaz garantili ise format atın, garantisiz ise sürüm düşürün.

k42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
k42
Cihazım
Note 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 8 sorunlu bir cihaz, A11 ise bu cihaza sorunlu geldi. En başta güncelleme yapmamanız lazımdı. Cihaz garantili ise format atın, garantisiz ise sürüm düşürün.
Hocam şu anki sıkıntı miui 12.5 ile giderilebilir mi? Yoksa android 10'a dönmek mi daha mantıklı? Çünkü aşırı bir kasma var

yavuz-90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavz
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
Hem de ne kasma düzeltilir inşallah

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Hocam şu anki sıkıntı miui 12.5 ile giderilebilir mi? Yoksa android 10'a dönmek mi daha mantıklı? Çünkü aşırı bir kasma var
Sorunların yeni güncellemelerle düzeleceğini sanmıyorum, aksine artacağını düşünüyorum.

Android 10'u geçtim, yapabilirsiniz MIUI 11'e (Android 9) dönün. Cihaz o zaman rahat nefes alıyor.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaomiden güncelleme yazılım anlamında bişey beklemeyin bu kadar rezil bi yazılım başka markada görmedim kağıt üzerinde donanımla kullanıcı yanıltır anca donanımı ve kamera sensörlerini verimli kullanacak yazılım yok ortada hem arayüz hemde kamera yazılımında optimizasyon stabilite yok.
Note 8 için rog edition rom güncel sürümünü denemenizi tavsiye ederim note 6 proda kullanıyorum performans ve akıcılık çok güzel ekran 69hz overclocklu kullanıyorum onunda etkisi var şansınızı deneyin isterseniz.

k42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
k42
Cihazım
Note 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunların yeni güncellemelerle düzeleceğini sanmıyorum, aksine artacağını düşünüyorum.

Android 10'u geçtim, yapabilirsiniz MIUI 11'e (Android 9) dönün. Cihaz o zaman rahat nefes alıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam şu android 10 mu 9 mu?

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
note 8 için test ettiklerimin için de yeni sürüm olarak takılmadan çalışan 12.0.5 olduğunu farkettim özellikle 12.0.6 cihaz çok kasıyor.

Son düzenleme:

Furkan4731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Android 11 MIUI 12.5 kurdum Note 8'e EU ROM bu arada, acayip bir hantallık var telefonda. Global olan sürümde eğer böyle olacaksa gerçekten büyük sıkıntı ve tahminim sorun yine devam eder. Çünkü EU ROM'lar Çin sürümünü baz alarak hazırlanıyor ve bu kasmalar rahatsız edici, Android 10'da iken seri çalışıyordu şimdi ki haline göre cihaz.

Eğer yapabilirseniz Hindistan Android 10 yükleyebilirsiniz (Orjinal Xiaomi Arama - Mesajlaşma Uygulaması) için bunu önerdim

Üst Alt