Çözüldü Note 8 Çökme Sorununa Çözüm

LockspuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
2
Merhaba, bu telefonu aldığımdan beri kullanamadım bir türlü hep servislerde dolaştı.

Global sürüm olduğu bir süre sonra kapandı bir türlü imei atamadılar bu yüzden de şebeke arızalı dediler. daha sonra şebeke değil imei diyerekten imei falan attılar herhalde ve bugün cihazı teslim aldım. yarım gün stabil çalışırken birden kapandı güncelleme falan da yapmadım ve açılınca "The system has been destroyed" hatası geldi. Twrp yüklemişler foto atiyorum ve Fastload geliyor, denedim.

Buna kendim nasıl bir çözüm bulabilirim, daha önce çok rom falan attım ama buna ne atılır, atsam imei gidecek mi Twrp duracak mı lütfen yardımcı olun

Ekli dosyalar

• IMG_20220416_221221.jpg
    IMG_20220416_221221.jpg
    515,1 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20220416_221501.jpg
    IMG_20220416_221501.jpg
    337,8 KB · Görüntüleme: 16

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba, bu telefonu aldığımdan beri kullanamadım bir türlü hep servislerde dolaştı.

Global sürüm olduğu bir süre sonra kapandı bir türlü imei atamadılar bu yüzden de şebeke arızalı dediler. daha sonra şebeke değil imei diyerekten imei falan attılar herhalde ve bugün cihazı teslim aldım. yarım gün stabil çalışırken birden kapandı güncelleme falan da yapmadım ve açılınca "The system has been destroyed" hatası geldi. Twrp yüklemişler foto atiyorum ve Fastload geliyor, denedim.

Buna kendim nasıl bir çözüm bulabilirim, daha önce çok rom falan attım ama buna ne atılır, atsam imei gidecek mi Twrp duracak mı lütfen yardımcı olun
Twrp işlemi yapıldıktan sonra,twrp durmak zorunda değil.
Normal şartlarda da düzgün IMEI işlemi yapıldıktan sonra tekrarlanmak zorunda değil.
Cihazın farklı bir sorunu olabilir diye düşünüyorum,ancak düşük ihtimal.
Eğer IMEI işleminde herhangi bir sorun varsa baştan yapılıp,global rom atıldığında sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

LockspuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üstadım çok teşekkür ederim, peki bunu kendim yapmak istiyorum buna hangi tool yada romuları uygulamam lazım unbrick için? cihazın sürümünü falan unuttum hep StreX

memomen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
1
Öncelikle mi flashtan global full rom flasla imei gidecek mi ona bakın.

sefagler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
2
üstadım çok teşekkür ederim, peki bunu kendim yapmak istiyorum buna hangi tool yada romuları uygulamam lazım unbrick için? cihazın sürümünü falan unuttum hep StreX
Mifrim sitesi üzerinden eu rom veya mirom 20.0.6 zip dosyasını bilgisayar yardımı veya usbye atıp otg ile bu 2 romdan birini kurmanı öneririm. Şarj konusunda en iyi giden romlar bu twrp üzerinden yapacağın herhangi bir işlemde IMEI uçmaz eğer uçarsa ulaş uzaktan IMEI yazarım ücretsiz şekilde

LockspuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mifrim sitesi üzerinden eu rom veya mirom 20.0.6 zip dosyasını bilgisayar yardımı veya usbye atıp otg ile bu 2 romdan birini kurmanı öneririm. Şarj konusunda en iyi giden romlar bu twrp üzerinden yapacağın herhangi bir işlemde IMEI uçmaz eğer uçarsa ulaş uzaktan IMEI yazarım ücretsiz şekilde
teşekkür ederim deneyip sonucu iletirim

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mie flash tool ile kurulum yapacak olursanız clean all seçeneğini işaretleyin hocam aksi takdirde boot kilidini kapatacaktir buda sorun olabilir ilerleyen zamanlarda

LockspuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
2

hocam dediklerini yapıp önerdiğin twrp ve rom ile telefonu stabil hale getirdim ve canavar gibi çalışıyor şuan :) ne kadar teşekkür etsem azdır.. ayrıca yorum yazıp yardımcı olan tüm hocalarıma da teşekkür ederim. iyi forumlar

Üst Alt