Sohbet Note 7 satıcı tavsiyesi ?

sempaticafe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi mi a1
Meslek
Bilgi işlem
Konular
2
Herkese selam arkadaşlar.

Bu kampanya 'dan faydalanmak istedim ama sizlere de danışmadan almayayım dedim.
Şimiden teşekkür eder. iyi forumlar dilerim.

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
agit77 Yardımcı olsun Redmi Note 7 kullanmakta ve bu seride hayalet ekran sorunu var o sorunu yaşamak için yanıtını bekleyin derim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Evet bir dostum da hayalet ekran sorunu var maalesef ama bu hepsinde olur mu, bilemiyorum tabiki

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Herkese selam arkadaşlar.

Bu kampanya 'dan faydalanmak istedim ama sizlere de danışmadan almayayım dedim.
Şimiden teşekkür eder. iyi forumlar dilerim.
Ghost screen sorunu var evet. Her modelde olmuyor ama size denk gelmeyeceği anlamına gelmez. Ayrıca telefon bende de mevcut kasası bükük (hiç bir sekilde darbe almadı çok temiz kullanırım) bataryası iyi fakat oyun performansı pek iyi değil isinana kadar kasmıyor fakat isindiktan sonra hafif droplar giriyor. Belirli wifi problemleri bende yaşadım hiç bir şekilde wifi bağlantımın kopmamasina rağmen telefon kendi kendine (her zaman demiyorum) wifi den atabiliyor. On kamera ne kadar tatmin eder bilemiyorum. Ama arka kameraya laf yok. Bataryası muhteşem. Bu dediğim sorunlar MIUI 11 ile gidebilir fakat siz Redmi Note 8 veya proyu alın.

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
DSI Panelli alırsa sorun olmaz

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
Şu anki sürüm MIUI 11 eu stabil.

Bendeki sorun
Mesaj geldiğinde kilit ekranı kapalı olduğunda kilit ekranı uyanmama sorunu
Ve arama yaptığımda ekranın kapanmaması eu stabil ve eu beta da global romda var mıydı bilmiyorum.
Persist dosyası yükleyip denediğimde anlık olarak düzelip sonrasında tekrar sorun devam ediyor.
Wifi kopma sorunu yok bende.

sempaticafe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi mi a1
Meslek
Bilgi işlem
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
agit77 Yardımcı olsun Redmi Note 7 kullanmakta ve bu seride hayalet ekran sorunu var o sorunu yaşamak için yanıtını bekleyin derim.
agit77 hocamın göznuru ile hazırladığı, temaları ile renk katacak yeni telefona da. Telefon ile okey bile oynamam. Gün de belki 3 - 5 dk. Instagram, 10-15 Dk Twitter. Samsung web browser ile haber siteleri ve forumlar da hepsinden çok vakit geçiririm genel günlük kullanım. Siz değerli dostlarıma; yorumları ve incelemeleri için ayrıca teşekkür eder, iyi geceler dilerim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
agit77 hocamın göznuru ile hazırladığı, temaları ile renk katacak yeni telefona da. Telefon ile okey bile oynamam. Gün de belki 3 - 5 dk. Instagram, 10-15 Dk Twitter. Samsung web browser ile haber siteleri ve forumlar da hepsinden çok vakit geçiririm genel günlük kullanım. Siz değerli dostlarıma; yorumları ve incelemeleri için ayrıca teşekkür eder, iyi geceler dilerim.

Sizin için hayırlısı ne ise o olsun, teknoloji işi şans işi ilk telefonum mi Max 1 idi ve sorunsuz olarak 2 yıldan fazla kullandım sorunsuz olarak büyük olmasından dolayı yeğenime verip rn7 aldım dediğim gibi bu sorunlardan başaka birşey görmedim şimdilik bu şekilde kullanıyorum.
hayırlı geceler hocam.

sempaticafe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi mi a1
Meslek
Bilgi işlem
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese selamlar üstadlarım.
Neredeyse 5 yıl geçmiş, note 7 telefonu eşim kullanıyor (: ben hâlâ 2018'de aldığım, mi a1 kullanmaya devam ediyorum tabii ki iki telefonda jiyan tema yüklü (: Eski dostlara sormadan, yeni telefon almak istemedim. Aklımda poco f5 10-12 bin arası yurtdışı, istanbul'da satış yapan forum üyemiz varsa yardımcı olursa sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum saygılarımla.

Üst Alt