Yardım Note 6 Pro Yavaşlama ve Hızlı Pil tüketimi

Sefaguler35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Telefonu 100de 100 şarjdan alsam bile ekran süresi 3 -4 saat zor alıyorum ama şarjdan çıkartıp reset atınca 6 7 saat rahat alıyorum
Birde pubg Mobile oynarken ilk 1 saat sıkıntı olmadan kasmadan oynuyorum sonrasında ise oyundan sogutacak kadar telefon yavaşliyor. Pubg kapatsam bile telefon reset atama kadar çok yavaş boşta bile %30-35 civarı boş ram gösteriyor
Bunun sebebi ne olabilir bir bilgisi olan var mı bütün cihazlar böyle mi ya da ??
Telefonum beta sürüm de, uygulama olaraktan pubg ve 4 tane banka uygulaması var

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bu şekilde sorun tabi her cihazda olan bişey değil.
Batarya sorununuz daha önce de var mıydı, yoksa güncellemeyi yaptıktan sonra mı karşılaştınız. Eğer öyle ise cihaza hard reset atmayı deneyin, veya farklı bir roma geçiş yaparak sorununuzu romdan mi kaynaklandığını öğrenmeye çalışın.

Oyla:

Sefaguler35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha öncesinden de pil yine böyleydi reset attığım zaman düzeliyor ama ama bu performans sorunu pie ile beraber geldi şimdi birde onun için reset yapıyorum
Hard reseti akşam deneyeyim
Bu şekilde sorun tabi her cihazda olan bişey değil.
Batarya sorununuz daha önce de var mıydı, yoksa güncellemeyi yaptıktan sonra mı karşılaştınız. Eğer öyle ise cihaza hard reset atmayı deneyin, veya farklı bir roma geçiş yaparak sorununuzu romdan mi kaynaklandığını öğrenmeye çalışın.

Oyla:
Üst Alt