Soru Note 6 pro tavsiye

bluedesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Meltem
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar bugün note6 pro siparişi vereceğim ama delta mı olsun kvk mı kararsız kaldım ya cepport mağazsından 1640 tl + 6 tl kargo kvk garantili yada ceppaket mağazından 1600 tl delta garantili alacağım çok kararsızım cepport mağazsını bilmiyorum ama ceppaketten daha önce telefon alıp bazı maddi sıkıntılardan dolayı iade etmiştim sorunsuz şekilde ayrıyetten hiç itiraz etmediler ilgilendiler şimdi bu kvk resmi distribütör garanti mi oluyo

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şahsen, alt segment ve bu tarz telefon markalarında; garantiye fazla para verme taraftarı değilim... Dışarıdan, güvenilir satıcılar vasıtası ile 1300-1400 lira civarında Note 6 Pro bulabilmek mümkün, bu satıcılar hem yazılım garantisi veriyor hem de ihtiyaç halinde parça tedariği yaparak servislerden daha kısa sürede tamirat yapabiliyor.

* * *

Benim için garanti önemli diyorsan da; verdiğin seçeneklerden Cepport'u tavsiye ederim, en azından forum ile bağlantılı bir firma ve yaşanabilecek sorunları aşmak daha kolay olur... Takdir sizin... ;)

bluedesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Meltem
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Şahsen, alt segment ve bu tarz telefon markalarında; garantiye fazla para verme taraftarı değilim... Dışarıdan, güvenilir satıcılar vasıtası ile 1300-1400 lira civarında Note 6 Pro bulabilmek mümkün, bu satıcılar hem yazılım garantisi veriyor hem de ihtiyaç halinde parça tedariği yaparak servislerden daha kısa sürede tamirat yapabiliyor.

* * *

Benim için garanti önemli diyorsan da; verdiğin seçeneklerden Cepport'u tavsiye ederim, en azından forum ile bağlantılı bir firma ve yaşanabilecek sorunları aşmak daha kolay olur... Takdir sizin... ;)

Forumda daha yeniyim yani teknik servisle alakalı sorun olursa burdan destek mi sağlıyorlar

bluedesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Meltem
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Teknik servisler ile bir bağlantısı var mı forumun emin değilim ama Cepport ile bağlantısı var...
Siz forumda eskisiniz galba cepport nasıl bir firmadır cihaz sorunlu gelirse falan değişim yada iade yapıyolar mı mesaj gönderdim ama pazar olduğu için cevap yok sanırsam telefonsuzum şuan acilen alıp hemen kargolanmasıda lazım

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Siz forumda eskisiniz galba cepport nasıl bir firmadır cihaz sorunlu gelirse falan değişim yada iade yapıyolar mı mesaj gönderdim ama pazar olduğu için cevap yok sanırsam telefonsuzum şuan acilen alıp hemen kargolanmasıda lazım
Benim size anlatmak istediğim nokta şurası; Cepport'un forum ile bağlantısı var ve buradaki yönetici arkadaşlar her türlü sorunda yardımcı olmak adına çaba gösteriyorlar. Cepport'un kendi yetkilileri de foruma üyeler... Diğer firmalara göre Cepport bana göre bir adım daha önde telefon almak için...

bluedesigner

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Meltem
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Benim size anlatmak istediğim nokta şurası; Cepport'un forum ile bağlantısı var ve buradaki yönetici arkadaşlar her türlü sorunda yardımcı olmak adına çaba gösteriyorlar. Cepport'un kendi yetkilileri de foruma üyeler... Diğer firmalara göre Cepport bana göre bir adım daha önde telefon almak için...
Tamam teşekkürler oradan alacağım galba cihazı

Üst Alt