Soru Note 6 pro Shenchao panel

Untel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
37
Arkadaşlar Shenchao ekran yanıyor mu ?
Ekran yanmasından servise göndermiştim tianma panel vardı Shenchao takmışlar bu panelde ekran yanması mevcut mıdır acaba

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar Shenchao ekran yanıyor mu ?
Ekran yanmasından servise göndermiştim tianma panel vardı Shenchao takmışlar bu panelde ekran yanması mevcut mıdır acaba

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de gönderdim aynı ekranı taktılar. Bilemiyorum olur mu olmaz mı normal kullanıma devam ediyorum.

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Ben de gönderdim aynı ekranı taktılar. Bilemiyorum olur mu olmaz mı normal kullanıma devam ediyorum.
Hocam sizin cihazı nereye gönderdiniz garanti olarak. ben Xiaomi Türkiye garantili aldım sizinde ayni ise göndereceğim garantiye. Ghost screen oldu bende bugün 2 dakika sonra yok oldu. Ve kaç günde aldınız cihazı geri :) çok soru oldu biliyorum

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam sizin cihazı nereye gönderdiniz garanti olarak. ben Xiaomi Türkiye garantili aldım sizinde ayni ise göndereceğim garantiye. Ghost screen oldu bende bugün 2 dakika sonra yok oldu. Ve kaç günde aldınız cihazı geri :) çok soru oldu biliyorum
Delta garantiydi, ghost screen öyle zaten 2dk görünür ekran soğuyunca geçer ısınınca tekrar olur. 2 hafta sürdü tam olarak. Problem değil hocam istediğiniz kadar sorun :)

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Shenchao panellerin beyaz tonu hafif sarımtaktır ama tianmada yanma olduysa shenchao panelde olma ihtimali çok düşüktür yani cihazınıza güzel bir panel takılmış.

Oyla:

whisper44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Cenk
Cihazım
mi8
Konular
1
Kutudan bu panelle çıktı telefon. Pixel sıkışması var bir iki noktada parlaklığı fullediğimde görebiliyorum sadece. Onun dışında 1 yıl oldu alalı hiçbir sorunum yok.

Oyla:

soulless535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Soulless
Cihazım
mi9t
Meslek
Ö.Güvenlik
Konular
2
Esenlikler. Ben de 1 yıldır garantili cihaz kullanıyorum ve aldığım ilk günden bu yana ekranda ghost screen oluşuyor ve 5-10 dk sonra gidiyor. Bu haliyle garantiye göndermek gerekir ki yoksa bu her cihazdaki standart durum mu? Esas ghost screen ekranda kalıcı iz bırakıyor diye biliyorum.

Oyla:

09fr15

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
3
Esenlikler. Ben de 1 yıldır garantili cihaz kullanıyorum ve aldığım ilk günden bu yana ekranda ghost screen oluşuyor ve 5-10 dk sonra gidiyor. Bu haliyle garantiye göndermek gerekir ki yoksa bu her cihazdaki standart durum mu? Esas ghost screen ekranda kalıcı iz bırakıyor diye biliyorum.
Bende de aynı şekilde ısınınca kısa sürüyor ve kendi kendine kayboluyor. Esas ghost screen ekranda kalıcı iz bırakır diye biliyorum ben de.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Tianma ve schenhao panel kullandım. Tianma ghost oldu schenhaoda ise ölü pikseller oluştu. Anladığım kadarıyla kronik arızalı bu paneller. Ghost screen kalıcı olmaz amoled ekranlardaki burn in yani yanma kalıcı olur. Ghost screen ekranın 1 2 dk kapalı kalmasıyla silinir.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
İlk günden bu yana ghost screen varsa garantiye göndermeniz gerekirdi. Benim de garantili cihaz bir kere ghost olmadı ekran. Garantisi varken yollayın derim

Oyla:
Üst Alt