Yardım Note 6 Pro Kalıcı Bildirim

akifhasan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif Hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Düğün Fotoğrafçısı
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, forumda araştırdım ama bulamadım Note 6 Pro telefonumda uygulamadan arama vs gelen bildirim yukarıda kayıp gidiyor onu nasıl bakıncaya kadar yukarı bölüme sabitleyebilirim?

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Arkadaşlar merhaba, forumda araştırdım ama bulamadım Note 6 Pro telefonumda uygulamadan arama vs gelen bildirim yukarıda kayıp gidiyor onu nasıl bakıncaya kadar yukarı bölüme sabitleyebilirim?
Sadece belli uygulamalarda mı, yoksa tüm bildirimlerde mi bu sıkıntı? Eğer tümünde sol üstte işaret kalmıyorsa bildirimler durum çubuğu ayarının içimde bildirim simgelerini göster seçeneğinin açık olması lazım, muhtemelen o kapalıdır

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-06-18-07-38-178_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-06-18-07-38-178_com.android.settings.png
    105,4 KB · Görüntüleme: 30
Oyla:

akifhasan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif Hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Düğün Fotoğrafçısı
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece belli uygulamalarda mı, yoksa tüm bildirimlerde mi bu sıkıntı? Eğer tümünde sol üstte işaret kalmıyorsa bildirimler durum çubuğu ayarının içimde bildirim simgelerini göster seçeneğinin açık olması lazım, muhtemelen o kapalıdır
Hocam öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. O kısım açık kapatıp tekrar açtım yukarda bildirimler göründü yine kayboldu. Bak attığın screen da senin chrome görünüyor ya sabit bende hiç sabit kalmıyor orda görünüyor iki sn sonra kayboluyor her uygulamada da aynı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-06-18-12-25-890_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-06-18-12-25-890_com.android.settings.png
    141,8 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2019-11-06-18-12-34-889_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-06-18-12-34-889_com.android.settings.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:

Hkncng

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0

Hocam bildirimlern sürekli olarak görünmesini istiyorsanız ve telefonunuz CHİNA ROM , EU ROM varsa buraya bakın

Eger telefonunuz root'lu değil ise bu programı deneyebilirsiniz

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Çok ilginç, başka bir hal çaresini bilen arkadaşlar vardır illa, ben ne desem yalan olur şimdi :) bazen çok basit şeyler alakasız hatalara sebep olabiliyor. Whatsapp bildirim sesini değiştirmişti arkadaş, bildirim gelmiyor whatsapptan diye geldi yanıma, birden geliyordu bildirimler uygulamayı açınca, bazen açıkken birisi yazınca kapatıyordu, baştan kurduk olmadı, ne ettik olmadı, romu bir daha kurduk olmadı. Sonra dedi ben sesini değiştirmiştim, onu standarta çevirdik düzeldi :)

Hani diyeceğim o ki o kısımda birkaç şeyi değiştirip deneyin mesela, pili yüzdelik yapın, oradaki isminizi silin falan :) belki bir umut

Oyla:

akifhasan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif Hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Düğün Fotoğrafçısı
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ne yaptıysam düzelmedi ama ikinci verdiğiniz uygulamayı yükledim şuan onla idare ediyorum. Onun simgeleri büyültebilirsem işimi gördü çok sağolun

Oyla:
Üst Alt