Yardım Note 6 Pro Brick

ahmetctkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Gariban bi çocuk zar zor biriktirip Note 6 pro aldı bugün getirmiş redmi ekraninda kalıyor recovery girmiyor fastboot giriyor bootloader kilidi kapalı bu cihaza ne yapabilirim? Kilit açık gibi normal mi flash ile rom atsam açılır mı edl modda mi flash ile mi yazılım atıyım?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Mi flash pro indirin Cihazı Edl moda alın Arka kapak açarak. Verdiğim dosyayı zipten çıkartıp çıkan iki dosyayı stock romdaki images klasörüne atın çıkan uyarıya evet basın yerlerini değiştirir. Yetkili hesabı atlar böylelikle. Mi flash pro ile romu seçin cihazı Edl modda pcye bağlayın romu da C diske atın. Mi flash pro ile romu seçin flashe basın tmmdır.

Ekli dosyalar

• prog_emmc_firehose_tulip.zip
    516,8 KB · Görüntüleme: 20

ahmetctkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Merhaba Mi flash pro indirin Cihazı Edl moda alın Arka kapak açarak. Verdiğim dosyayı zipten çıkartıp çıkan iki dosyayı stock romdaki images klasörüne atın çıkan uyarıya evet basın yerlerini değiştirir. Yetkili hesabı atlar böylelikle. Mi flash pro ile romu seçin cihazı Edl modda pcye bağlayın romu da C diske atın. Mi flash pro ile romu seçin flashe basın tmmdır.
Çok sağol hocam bootloader kilidi kapalı olmasina rağmen işe yarar değil mi

ahmetctkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Tamirciler hemen açar
Kral tamirci eline alirsa bu edl işine 200den aşağı istemez çocuk gariban parası yok bende o cihazı yapabilecek kapasite var ama açamadım içini kasa yıprandı biraz

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Kral tamirci eline alirsa bu edl işine 200den aşağı istemez çocuk gariban parası yok bende o cihazı yapabilecek kapasite var ama açamadım içini kasa yıprandı biraz
Sadece arka kapağı açtırın demek istemiştim :)

hakant7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
poco m3
Konular
0
hocam arka kapağı açtım edl moda nasıl alacağız aynı problem bendede mevcut iki noktaya iletken birşey ile dokunup kısa devre mi yaptıracağız kısaca anlatır mısın burdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sadece arka kapağı açtırın demek istemiştim :)
hocam arka kapağı açtım edl moda nasıl alacağız aynı problem bendede mevcut iki noktaya iletken birşey ile dokunup kısa devre mi yaptıracağız kısaca anlatır mısın burdan

ahmetctkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cımbızla yap YouTube a bak

Üst Alt