Soru Note 6 pro 64 gb

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Arkadaşlar merhaba note 6 pro 64 Luk model alıcam. Kullananlar tavsiye eder mi. Herhangi bir sorunu varmı telefonun. Teşekkürler şimdiden.

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam ben kullanıyorum ve gayet de memnunum.Ne sorunuz varsa buyrun teker teker sorun,ben de elimden geldiğince cevaplandırayım.

Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben kullanıyorum ve gayet de memnunum.Ne sorunuz varsa buyrun teker teker sorun,ben de elimden geldiğince cevaplandırayım.

Hocam sağolun araştırdım özelliklerini falan biliyorum. Sadece kronik bir sorunu varmı vs diye merak etmiştim. Sıkıntı yok diyorsaniz iyi, alıcam :)

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ama ben size kısa bir kullanım özeti geçeyim:

- 4000 mah pil ile bir günü rahat tamamlarsınız.Aşırı oyun oynamadığınız sürece tabi.Sadece sarj olurken,hızlı sarj özelliğinden dolayı biraz ısınma olur,aldırış etmeyin normaldir.

-FHD ekran kullanım açısından gayet keyifli.Gerek video,gerekse oyun açısından.Çentik modernize bir tasarım katıyor.

-Snapdragon 636 ile çok fazla grafik istemeyen oyunları rahat çalıştırırsınız.Aşırı bir ısınma sorunu ile de karşılaşmadım.Pil kullanımı idareli yani.

-Kamera ile karanlık haricinde gayet güzel kareler yakalayabilirsiniz.Artı olarak ön kameranın da çift olması sizi daha da memnun edecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sağolun araştırdım özelliklerini falan biliyorum. Sadece kronik bir sorunu varmı vs diye merak etmiştim. Sıkıntı yok diyorsaniz iyi, alıcam :)
Tek önerim jak girişine dikkat edin.Sıvı felan sıçramasın,sonra biraz uğraşırsınız.Onun dışında bir kronik soruna rastlamadım.

Son düzenleme:
Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81

- 4000 mah pil ile bir günü rahat tamamlarsınız.Aşırı oyun oynamadığınız sürece tabi.Sadece sarj olurken,hızlı sarj özelliğinden dolayı biraz ısınma olur,aldırış etmeyin normaldir.

-FHD ekran kullanım açısından gayet keyifli.Gerek video,gerekse oyun açısından.Çentik modernize bir tasarım katıyor.

-Snapdragon 625 ile çok fazla grafik istemeyen oyunları rahat çalıştırırsınız.Aşırı bir ısınma sorunu ile de karşılaşmadım.Pil kullanımı idareli yani.

-Kamera ile karanlık haricinde gayet güzel kareler yakalayabilirsiniz.Artı olarak ön kameranın da çift olması sizi daha da memnun edecektir.

Tek önerim jak girişine dikkat edin.Sıvı felan sıçramasın,sonra biraz uğraşırsınız.Onun dışında bir kronik soruna rastlamadım.
Snapdragon 636**

Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Snapdragon 636 ile çok fazla grafik istemeyen oyunları rahat çalıştırırsınız.Aşırı bir ısınma sorunu ile de karşılaşmadım.Pil kullanımı idareli yani.

Çok teşekkür ederim hocam, sıkıntı yok bildiğimiz Xiaomi yani :)

Oyla:
Üst Alt