Soru Note 5 M1803E7SG takılma sorunu

optictr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayrettin
Cihazım
Note 5 pro
Konular
2
Global 10.2 yüklü durumda dünden beri telefon uygulamalarda donuyor tuş kilidi kapatıp açınca düzeliyor, özellikler twitter, facebook vs de daha çok yapıyor fabrika ayarlarına dönüş yaptım halen devam ediyor.. herhangi bir yükleme sonrası olmadı, düşme vs de yok .. sorun ne olabilir ? ilk konum yanlış yerdeyse soru şimdiden özürler..

optictr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayrettin
Cihazım
Note 5 pro
Konular
2
Sorundan dolayı telefona garantiye gönderdim hatta sorunu başka telefonla kaydettim ve telefona yükledim.. gönderirken belirtmeme rağmen 15 gün sonra telefon belirtilen arızaya rastlanmadı diye geri gönderildi hatta videoları buraya yüklemeye çalışayım .. lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Sorundan dolayı telefona garantiye gönderdim hatta sorunu başka telefonla kaydettim ve telefona yükledim.. gönderirken belirtmeme rağmen 15 gün sonra telefon belirtilen arızaya rastlanmadı diye geri gönderildi hatta videoları buraya yüklemeye çalışayım .. lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekranda çizik veya kir birikintisi vs. varsa takılma yaşanabiliyor. Önce ıslak mendille komple silip ardından gözlük temizleme beziyle temizlemenizi öneririm.

Oyla:
Üst Alt