Rehber Note 4X Uzun Kullanım Deneyimleri

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Cümleten selamlar miui türkiye ailesi size 9 aydır kullandığım Note 4X cep telefonunun uzun kullanım deneyimlerinden bahsedeceğim.

Ben şahsen 5.0 inç'lik bir telefondan note 4x'e geçtim bana çok büyük geldi.Telefonu ilk aldığımda 8 saat ekran süresi alıyordum,1 ay geçtikten sonra 11 saate kadar çıktı, ve şuan 6-7 saat anca alabiliyorum.Telefon bana biraz dayanıksız geldi kırılmaz ekran olmadan kullandığımda 1 hafta içinde 5-6 tane kılcal çizik oluştu ekranımda 2 defa yere düşürdüm çitası kırıldı eski GM 5 telefonumda en az 20 defa yere düştü fakat hiçbir şey olmamıştı.Telefon şarj olurken neden bilmiyorum ama feci bir şekilde şarj adaptörü ısınıyor.ben cihazı cepporttan 935 ₺'ye almıştım. Bu bütçeye göre yine iyi bir telefon diyebilirim.
Artıları :
Tasarımı güzel
Miui işletim sisteminin güzelliği
Şarj performansı yinede bu bütçedeki cihazlara göre iyi
Parmak izi okuyucusu pratik ve iyi çalışıyor
Kronik bir sorunu yok
Eksileri :
Dayanıksız bir cihaz dikkatli kullanmanızı öneriyorum.
Şarj olurken adaptör çok ısınıyor.
Dışarıda güneşte parlaklık çok az kalıyor maalesef
Kılıfların %60'ı MTK modelinin kızılötesine göre uyumlu o olduğundan en üst kısımda 1 adet boşluk kalıyor.
Tamamen kaplayan bir kırılmaz maalesef bulamadım.
Alt ışıklandırmalar biraz daha güçlü olabilirdi.

Sonuç olarak yinede bi fiyata iyi bir cihaz 1.000 ₺'lik cihazlara göre yine iyi sınıfının en iyilerinden birisi.
Okuduğunuz için teşekkür ederim mutlulukla ve sağlıkla kalın .

hacim2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note4X
Konular
4
Çok güzel bir değerlendirme olmuş. Elinize sağlık.
Dayanıksız kısmına katılıyorum, mesela cihaz arka cepte iken oturursanız bükülüyor. Örneğin, amcama da almıştım 4X, oturunca yay gibi bükülmüş mübarek.
Ancak düşmeye karşı çok dayanıksız değil, çok kez düşüren amcam bir şey olmadı dedi.
+ tam ekran kaplayan kırılmaz cam var piyasada. ben n11 den almıştım. alt-üstü boyalı olan tip.
Herkese iyi forumlar.

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Çok güzel bir değerlendirme olmuş. Elinize sağlık.
Dayanıksız kısmına katılıyorum, mesela cihaz arka cepte iken oturursanız bükülüyor. Örneğin, amcama da almıştım 4X, oturunca yay gibi bükülmüş mübarek.
Ancak düşmeye karşı çok dayanıksız değil, çok kez düşüren amcam bir şey olmadı dedi.
+ tam ekran kaplayan kırılmaz cam var piyasada. ben n11 den almıştım. alt-üstü boyalı olan tip.
Herkese iyi forumlar.
Tesekkurler yorum icin Dediginiz kirilmazi bizzat aldim en ufak yere dususte kirilmaz yere dusuyordu.

Üst Alt