Yardım Note 3 Kamerada Leke !

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Arkadaşlar merhaba bugün fark ettim kamerada leke var tahminimce lensten dolayi. Kamerayi portre moduna alinca leke yok. Leke hangi kamerada bilmiyorum ama bu canımı çok sıkıyor. İzmir'de oturuyorum Garantisi İstanbul'da.Yaparlarmı yapmazlar mi tereddütteyim.Normal bir telefon tamircisine versem olurmu acaba.Telefonu Hepsiburada dan almıştım.Yardimci olabilcek varmi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Büyük ihtimalle lens içinde toz var... Açılarak temizlenmesi gerekli. Her hangi bir telefoncu da rahatlıkla yapabilir ancak eğer telefoncuya verirseniz cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Arkadaşlar merhaba bugün fark ettim kamerada leke var tahminimce lensten dolayi. Kamerayi portre moduna alinca leke yok. Leke hangi kamerada bilmiyorum ama bu canımı çok sıkıyor. İzmir'de oturuyorum Garantisi İstanbul'da.Yaparlarmı yapmazlar mi tereddütteyim.Normal bir telefon tamircisine versem olurmu acaba.Telefonu Hepsiburada dan almıştım.Yardimci olabilcek varmi

Leke portre modunda bulunmuyor dediğiniz için, ana kameranızda olduğu sonucu ortaya çıkıyor,

Oyla:
Üst Alt