Yardım NOTE 3 Cihazında Gapps Sorunu ve Depolama

MtnByk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Note 3 Cihazımıza Miui 7 kurduk fakat Gapps kurunca Google Play Hizmetleri çalışmayı durdurdu diyor ve Uygulama yüklerken Yeterli Depolama Alanı Bulunamadı şeklinde sürekli uyarılar çıkıyor.

Forumdaki Gapps Fixleri denedik bir türlü düzelmedi.
NOTE 3 (SM-N9000Q) kullanan ve bir çözüm bulan arkadaşlar yardımcı olurlarsa mutlu olurum.

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35

bunu da dene bakalım ama ilk önce wipe yap

Oyla:

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
az önce paylaştığım olursa otomatik güncellemeleri kapat play storeden olmazsa şunları dene;

bunu flaşla bu da olmazsa; (wipe yapmayı unutma)

buradakileri indirip sırayla kur ve daha sonra geri dönüş yap ki hangisi çalışır ya da çalışmaz bilelim :)

Oyla:

MtnByk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
az önce paylaştığım olursa otomatik güncellemeleri kapat play storeden olmazsa şunları dene;

bunu flaşla bu da olmazsa; (wipe yapmayı unutma)

buradakileri indirip sırayla kur ve daha sonra geri dönüş yap ki hangisi çalışır ya da çalışmaz bilelim :)

Aksama haber edecegim

Oyla:

wox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erşan
Cihazım
N9000Q
Konular
0
bende N9000Q kullanıyorum.acaba bende bu romu kursam mı.daha önce hiç rom falan kurmadım.zaten bu ilk Android cihazım.ne dersiniz çalışmayan neler var.cyanogenmod kuran var mı?aradaki farklar nedir?

Oyla:

Atakan1st

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atakan
Cihazım
SM N9000Q
Konular
0
Bende MIUI Rom kullanmaya yeni başladım. İlk deneyimimde gapps problemi ile bende karşılaştım. Hala da devam etmekle birlikte durduruldu hata raporu günde 2-3 defa civarında karşıma çıktığı için gözardı edebiliyorum çünkü rom çok güzel ve kullanmak istiyorum. Google yükleyici ile google uygulamalarını yükleyip verilen fix dosyasınıda flashladım. Kesin bir çözüm olmadı ama günde 2 defa çıkan hata raporunu saymazsak çok stabil çalışan ve görsel olarakda çok doyurucu bir rom.

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Benim paylaştığım gapps paketini roma gömerek kurmayı deneyin. Ben note3 kullandığım zamanlar o şekilde sorunsuz kullanıyordum. Şuan telefon yok bende, olsa yine çözüm bulurum

Oyla:

Atakan1st

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atakan
Cihazım
SM N9000Q
Konular
0
Yeri burası değil biliyorum ama aklıma çok takıldığı için soracağım, üstde sinyal ikonunun yanındaki göz sembolünü nasıl kaldırabilirim. Işık yada yakınlık sensörünü ifade ediyor sanırım. Samsungda akıllı takip sembolüydü.

Oyla:

Atakan1st

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atakan
Cihazım
SM N9000Q
Konular
0
Bende MIUI Rom kullanmaya yeni başladım. İlk deneyimimde gapps problemi ile bende karşılaştım. Hala da devam etmekle birlikte durduruldu hata raporu günde 2-3 defa civarında karşıma çıktığı için gözardı edebiliyorum çünkü rom çok güzel ve kullanmak istiyorum. Google yükleyici ile google uygulamalarını yükleyip verilen fix dosyasınıda flashladım. Kesin bir çözüm olmadı ama günde 2 defa çıkan hata raporunu saymazsak çok stabil çalışan ve görsel olarakda çok doyurucu bir rom.

Bu arada romu sıfırdan tekrar kurdum. V7 versiyonu ve uygun karneliyle birlikte. Gapps olayını google insteler ile çözdüm. Uygulama indirmedeki yer yok hatasından dolayı yeni programları 9Apps diye bir program aracılığı ile indirdim. Bu program içinde google uygulamalarının güncellemerinin olması benim için süpriz oldu. Güncel olmayanları güncelledim ve günlük kullandığım sosyal medya uygulamalarınıda telefonuma indirdim. Geçici bir çözüm benimkisi biliyorum ama hata mesajları yüzünden bu güzelim romu kullanamayan arkadaşlarada bir çözüm olur.

Oyla:
Üst Alt