Sohbet Note 13 serisi fiyatları ve Note 13 pro 5G vs Poco x6 pro 5G

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar Xiaomi sitesine düştü ön satıştalar şuan.

Ne düşünüyorsunuz seri ve fiyatları hakkında?

Şahsi olarak Note 11 pro plus 5G almakla çok iyi yapmışım, benim telefon 4G modellerden daha iyi her konuda, 5G modellerinden haliyle biraz geri kalıyor ama şöyle diyim Note 11 pro plus ta OIS olsaymış ciddi diyorum F/P olarak tüm note 13 serisini tokatlarmış.

Gelelim poco kıyaslamasına, fiyat farkı 2-3 bin lira ortalama ama hiç farkı katmadan hangisini alırdınız? Redmi note 13 pro 5G mi yoksa Poco x6 pro 5G mi?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ben insanlara redmi ve poco cihazlardan uzak durun derken bir yandanda fiyatlar yaldır yaldır geliyor. Fiyatlar çok gülünç 🤣
Redmi note 13 pro 5g 22.000 TL
Redmi note 13 pro plus 5g 25.000 TL
birde helio g99 gibi berbat vasatın bir tık altı işlemcili telefona 16.600 TL istiyorlar kahkaha attım abi bune ya cidden bu fiyatlar nedir hahaha 24 bin TL xiaomi 13T satılıyor gerçek telefoto kameraya sahip dimensity 8200 ultra var 5 yıl güncelleme garantisi leica kamera varken redmi serisindeki hiç bir telefona 20 bin TL'den fazlası verilmez.
Redmi telefonların kitlesi belli oyunla kamera ile pek işim olmaz sosyal medya müzik banka uygulamaları dizi film izleyeyim yeter diyenler için.
Poco kitlesi ekranı güzel olsun işlemcisi iyi olsun sadece oyun oynayayım günlük işlemlerimi halledeyim kamera ile pek işim olmaz diyenler için.
Xiaomi markası tüm ihtiyaçlara yönelik cihaz üretiyor oyun kamera performans daha yüksek güncelleme ömrü hepsi içinde.
Ben şahsen Redmi yada Poco marka cihaz artık asla almam ama illa bir tercih yapmak zorundaysam poco x6 pro olurdu. hepsinin yurtdışı global fiyatına ve imei durumlarınada bakmak lazım ama yurtiçi fiyatlar trajikomik seviyede.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben insanlara redmi ve poco cihazlardan uzak durun derken bir yandanda fiyatlar yaldır yaldır geliyor. Fiyatlar çok gülünç 🤣
Redmi note 13 pro 5g 22.000 TL
Redmi note 13 pro plus 5g 25.000 TL
birde helio g99 gibi berbat vasatın bir tık altı işlemcili telefona 16.600 TL istiyorlar kahkaha attım abi bune ya cidden bu fiyatlar nedir hahaha 24 bin TL xiaomi 13T satılıyor gerçek telefoto kameraya sahip dimensity 8200 ultra var 5 yıl güncelleme garantisi leica kamera varken redmi serisindeki hiç bir telefona 20 bin TL'den fazlası verilmez.
Redmi telefonların kitlesi belli oyunla kamera ile pek işim olmaz sosyal medya müzik banka uygulamaları dizi film izleyeyim yeter diyenler için.
Poco kitlesi ekranı güzel olsun işlemcisi iyi olsun sadece oyun oynayayım günlük işlemlerimi halledeyim kamera ile pek işim olmaz diyenler için.
Xiaomi markası tüm ihtiyaçlara yönelik cihaz üretiyor oyun kamera performans daha yüksek güncelleme ömrü hepsi içinde.
Ben şahsen Redmi yada Poco marka cihaz artık asla almam ama illa bir tercih yapmak zorundaysam poco x6 pro olurdu. hepsinin yurtdışı global fiyatına ve imei durumlarınada bakmak lazım ama yurtiçi fiyatlar trajikomik seviyede.
Vallaha öyle kardeşim fiyatlar çığrından çıktı, note 13 pro plus ciddi ciddi 13 t ile aynı fiyatta, tamam özellikleri kötü değil su toz sertifikası victus ekran 120w şarj ois 200mp kamera falan amirallere göz kırpıyor ama fiyatı bu değil.

4G ler ise işlemci dediğin gibi vasatın altında, sana şöyle diyim Note 11 pro plus 5G 256gb 12.500₺ ye aldım şuan aynı mağaza 16.200₺ satıyor şuan olsa bunuda almazdım şahsen ben tam zamanında iyi fiyata kapattım ki çok iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum.

Note 13 pro plus muadili telefon Realme 11 pro plus daha alınası telefon bence 👍

Son olarak nisana kadar ne alacaksanız alın bu fiyatlar böyle kalmayacak emin olsun herkes :)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Sen Redmisin kendine gel 😁.
Fiyatlar inanılmaz fahiş. Yakın zamanda Poco X5 Pro aldım. Almasaydım Poco X6 olanı tercih ederdim. Redmi çıldırmış olmalı. 😎

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen Redmisin kendine gel 😁.
Fiyatlar inanılmaz fahiş. Yakın zamanda Poco X5 Pro aldım. Almasaydım Poco X6 olanı tercih ederdim. Redmi çıldırmış olmalı. 😎
Pro plus alacağıma 13t alırım bu fiyatlarla kim alacak ucuz seri 4G ler bile çok pahalı onlarda alınmaz.

Redmi bitmiştir bu ülkede son kale poco 😁

Üst Alt