Yardım Note 13 Pro 5G global rom mu?

byhappy.06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
3
Merhaba bugün note 13 Pro 5G cihazı aldım aşağıda ekran görüntüsü atılmıştır.

1- Hyperos 1.0.4.0 UNRMIXM sürümü yüklü bu fake rom mu orjinal global mi?
2- Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok diyor bunu neden diyor?

Nfc ve şebeke gayet iyi şekilde çalışıyor. Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• 1000000191.jpg
    1000000191.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 6

byhappy.06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nfc ve şebeke gayet iyi şekilde çalışıyor. Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?
.

...

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Arattığım kadarıyla cihazdaki rom Global olarak görünüyor, ancak bu aldığınız hatayı fake olan romlarda verir. O yüzden de güncelleme yapmanıza izin vermez. Boot kilidi açıksa fastboot üzerinden kendiniz güncellersiniz, yada isim değiştirme yöntemi denen bir yöntem var onu deneyebilirsiniz (BU yöntem her cihazda işe yaramayabilir) Aşağıda bu yöntemi anlatan bir arkadaşımız var, deneyebilirsiniz.

byhappy.06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
3
Arattığım kadarıyla cihazdaki rom Global olarak görünüyor, ancak bu aldığınız hatayı fake olan romlarda verir. O yüzden de güncelleme yapmanıza izin vermez. Boot kilidi açıksa fastboot üzerinden kendiniz güncellersiniz, yada isim değiştirme yöntemi denen bir yöntem var onu deneyebilirsiniz (BU yöntem her cihazda işe yaramayabilir) Aşağıda bu yöntemi anlatan bir arkadaşımız var, deneyebilirsiniz.
Pki hocam teşekkür ederim cihazına uygun son çıkan global sürümü nereden temin edebilirim?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Pki hocam teşekkür ederim cihazına uygun son çıkan global sürümü nereden temin edebilirim?
hocam bootloader kapalıdır o cihazın çin cihaz o arka kapakta ce logosu çöp kutusu logosu gibi logolar yoktur o da cihazın çin oldugunu gösterir çin cihazlarda bootloader açmak şu anda mümkün değil ama ücretli yardımla yapılabiliyor bu ücret de 3-4 bin falan bildiğim kadarıyla o yüzden o cihaz o yazılımla kalacak

byhappy.06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
3
hocam bootloader kapalıdır o cihazın çin cihaz o arka kapakta ce logosu çöp kutusu logosu gibi logolar yoktur o da cihazın çin oldugunu gösterir çin cihazlarda bootloader açmak şu anda mümkün değil ama ücretli yardımla yapılabiliyor bu ücret de 3-4 bin falan bildiğim kadarıyla o yüzden o cihaz o yazılımla kalacak
Hocam ben xiaomi 13 ultra da almıştım ce logosu ve çöp kutusu gibi logolar onda da vardı. Buradaki bir arkadaşın yardımıyla botloader kilidini 7 gün bekleme süresinden sonra açıp global sürümü fastboot uygulaması aracılığıyla yüklemiştim ve sorunsuz şekilde tüm özelliklerini de kullanmıştım. Demem o ki hocam yanılıyorsunuz bizzat yaptım bir yıl olmadı forumda açtığım başlık bile duruyor.

Üst Alt