Yardım Note 12 pro 5G imei atma

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Smomixn
Telefon Modeli
Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
28 Ağustos'ta 120 günlük süre dolacak ben daha şimdi boatloader başvurusu yaptım süreyi nereden öğreneceğim telefoncuya daha gitmedim telefon kapanmadan tüm işlemler biter mi ne yapmam gerekiyor 2 kere başvuru yerine bastım bir sıkıntı olur mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam yardımcı olabilir misiniz bu işlerden çok anlamıyorum bl olayını bilmediğim için bukadar bekledim bir sorun olur mu

Son düzenleme:

leventtaka61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LEVENT
Cihazım
SMART 6
Konular
2
28 Ağustos'ta 120 günlük süre dolacak ben daha şimdi boatloader başvurusu yaptım süreyi nereden öğreneceğim telefoncuya daha gitmedim telefon kapanmadan tüm işlemler biter mi ne yapmam gerekiyor 2 kere başvuru yerine bastım bir sıkıntı olur mu

H.kadioglu hocam yardımcı olabilir misiniz bu işlerden çok anlamıyorum bl olayını bilmediğim için bukadar bekledim bir sorun olur mu
Ozelden cevap vereyim arkadasim yapıyor

Oyla:

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
2

1 kere başvurduysan tekrar başvurma süre sıfırlanıyor telefonu uçak moduna alma hata ayıklama açık kalsın o süre zarfında şebeke gitmesin mi flash unlock tool ile ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsin.

Oyla:

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 kere başvurduysan tekrar başvurma süre sıfırlanıyor telefonu uçak moduna alma hata ayıklama açık kalsın o süre zarfında şebeke gitmesin mi flash unlock tool ile ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsin.
hocam sağolun şimdi baktım 167 saat diyor şebeke giderse kesin başvuru iptal olur mu memlekete gideceğim yarından sonra yolda illaki gider

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam sağolun şimdi baktım 167 saat diyor şebeke giderse kesin başvuru iptal olur mu memlekete gideceğim yarından sonra yolda illaki gider
gitmez merak etme 167 saat 1 hafta diyor şebeke gitse bile başvuru başladığı için şebeke gitse bile günü gelinçe açılır bu arada hattı sökme takma vs yapma olabildiğince internete bağlı kal

Oyla:
Üst Alt