Yardım Note 12 pro 5g Brick

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.3.0 SMOIXN
Telefon Modeli
Note 12 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler cihazıma hyperos rom atarken error hatası verdi ve cihaz tepkisiz kaldı güç ve ses kısmaya basılı tutunca bilgisayar kısa süreliğine görüyor sonra bağlantı gidiyor telefon kurtarılabilir mi bootloader mi kilidi ve USB hata ayıklama açık neden olduğunu anlamadım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Brick olmuş yazılım atılması gerekli. Ama fastboot moda girmediği için artık o kısımdan atamazsınız..

Oyla:

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Brick olmuş yazılım atılması gerekli. Ama fastboot moda girmediği için artık o kısımdan atamazsınız..
Uzaktan halledilebilir mi diğer telefonculara götürdüğümde cihaz yapılamaz dendi.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Uzaktan halledilebilir mi diğer telefonculara götürdüğümde cihaz yapılamaz dendi.
halledilir bilgisayar varsa biz yaparız. Size yanlış bilgi vermişler. (tabi donanımsal olarak kurcalatmadıysanız açılacaktır)

Oyla:

alimitnick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hocam farkında mısınız son günlerde bu sorunu yaşayanların sayısı artıyor.

Oyla:

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
Telefoncu hiçbir tepki almıyor demişti umarım yapabilirsiniz elim kolum bağlı şuan.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Telefoncu hiçbir tepki almıyor demişti umarım yapabilirsiniz elim kolum bağlı şuan.
bilgisayarda aygıt yöneticisini aç. telefonu bağla port geliyormu bak. tepki yoksa ses tuşları ile tak. Port geliyor mu gözlemle. Telefoncu tepki yok dediyse içinden geçmişte olabilir o cihazın.

Oyla:

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
bilgisayarda aygıt yöneticisini aç. telefonu bağla port geliyormu bak. tepki yoksa ses tuşları ile tak. Port geliyor mu gözlemle. Telefoncu tepki yok dediyse içinden geçmişte olabilir o cihazın.
Bendeyken güç ve ses kısma tuşuna basılı tutunca görüyordu kısa süreliğine sonra bağlantı kopuyordu ama görünüyordu ne yaptı bilemem şuan cihaz hâlâ onlarda yarın teslim alacağım.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bendeyken güç ve ses kısma tuşuna basılı tutunca görüyordu kısa süreliğine sonra bağlantı kopuyordu ama görünüyordu ne yaptı bilemem şuan cihaz hâlâ onlarda yarın teslim alacağım.
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim. internet hızına göre 1 saatte rom inse (pc de yok ise) hadi 40 dk sürmez de rom yüklesin. 3 saatin üstü yarına gün vermek nedir.. Söylediğin şekilde bozulduysa cihazını donanımsal kurcalatma kardeşim bak brick teslim ettiğin için bir şeyde ispat edemezsin rahatça gönderirler seni dükkandan..

Oyla:

kingslayer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim. internet hızına göre 1 saatte rom inse (pc de yok ise) hadi 40 dk sürmez de rom yüklesin. 3 saatin üstü yarına gün vermek nedir.. Söylediğin şekilde bozulduysa cihazını donanımsal kurcalatma kardeşim bak brick teslim ettiğin için bir şeyde ispat edemezsin rahatça gönderirler seni dükkandan..
İçi açılmamış aldığım gibiyse sizden yardım almaktan başka çarem yok çoğu kişiden bilgili olduğunuzu görüyorum umarım halledilir sizinle irtibata geçeceğim.

Oyla:
Üst Alt