Yardım Note 11 Pro ya Çağrı kaydetme özelliği

oktaios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay İspir
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
1
Redmi note 11 pro Viva ne yaptıysam miflash ile Endonezya rom atamadım cihaz global son sürüm yüklü miflash sürekli hata veriyor veya 5 sn tamamlanmış gözüküyor yazılım atamıyorum bootloader açık yardımcı olacak biri varmı
Hocam birebir aynı sorunu yaşıyorum az önce bununla ilgili de bir başlık açtım. Android ve miui sürümlerimiz birebir aynı. Herhangi bir şekilde rom atmayı basardiysaniz lütfen bana da ulaşın. Teşekkür ederim.

tugaybozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Hocam birebir aynı sorunu yaşıyorum az önce bununla ilgili de bir başlık açtım. Android ve miui sürümlerimiz birebir aynı. Herhangi bir şekilde rom atmayı basardiysaniz lütfen bana da ulaşın. Teşekkür ederim.
Miflash ile atamadım rootlayip denemeyi düşünüyorum hiç kimsenin böyle birşey başına gelmemismi merak ediyorum

oktaios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay İspir
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
1
Miflash ile atamadım rootlayip denemeyi düşünüyorum hiç kimsenin böyle birşey başına gelmemismi merak ediyorum
İnanın ben de çok merak ediyorum. Umarım root ile problem çözülür. Konuyla alakalı olası yorumlar için açtığım başlığı takibe alabilirsiniz. Umarım kısa zamanda bir yol buluruz.

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Cihazlar ydışı mıdır? Rom atınca dirençsiz kayıt gitmez mi?

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
İnanın ben de çok merak ediyorum. Umarım root ile problem çözülür. Konuyla alakalı olası yorumlar için açtığım başlığı takibe alabilirsiniz. Umarım kısa zamanda bir yol buluruz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Böyle bir video var, orada da MiFlash hata veriyor, başka bir yöntemle yüklüyor. SP Flash Tool ile yüklenmez mi peki?

tugaybozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Böyle bir video var, orada da MiFlash hata veriyor, başka bir yöntemle yüklüyor. SP Flash Tool ile yüklenmez mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz yurt ddışı direnç uygulama yaapıldı bi sorun yok

Cihazlar ydışı mıdır? Rom atınca dirençsiz kayıt gitmez mi?

Son düzenleme:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Bootloader kilidini acmadan global romdan Endonezya romuna gecemezmiyim arkadaşlar

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Bootloader kilidini acmadan global romdan Endonezya romuna gecemezmiyim arkadaşlar

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
64 bit mi flashtool deneyin..ve endonezya romu için konusuyorum en son sürümün bi düşük versiyonunu flashtoolla yüklemeyi deneyin..benım basıma gelmısti..11t pro kullanıyorum endonezya 13.0.6.0 en son sürümü..flashtolla cok denedim yüklemiyordu..13.0.5.0 i yükledi..sonrada tel içinden 13.0.6.0 ya yükselttim..
Birde pc den c ye klasor olusturun adı önemli değil romu oraya taşıyın..flashtolla ordan seçin yüklemeyi deneyin..64 bit flashtool şart ama.. Ve olurmu bilmiyorum son sürümün bi eski sürümünü yüklemeyi deneyin..olur demiyorum basımdan geceni anlattım.. Denemek isterseniz eğer

Kilit açmadan önceden geçiliyordu istedıgınız ülke romuna ama o yöntemi kapattı xiaomi..belki baska yöntemler vardır..xiaomi toolv2 die bi uygulama vardı onlada yapıyorlardı..bi arastırın google'dan

Üst Alt