Yardım Note 11 Pro şebeke sorunu

nedimgunce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
xiaomi 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.5
Telefon Modeli
Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar Global Yurtdışı Xiaomi 11 Pro aldım ama çok fazla şebeke sorunu yaşıyorum. Bunun donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu nasıl öğrenebilirim acaba? Aldığım kişi direnç ile imei olduğu için az çekme sorunu normal dedi. ne yapmallıyım

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Merhabalar Global Yurtdışı Xiaomi 11 Pro aldım ama çok fazla şebeke sorunu yaşıyorum. Bunun donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu nasıl öğrenebilirim acaba? Aldığım kişi direnç ile imei olduğu için az çekme sorunu normal dedi. ne yapmallıyım
Aslında değil, bu işlem yapan kişiye göre değişir. İşinin ehli yaparsa sorunsuz kullanırsınız, yoksa maalesef sizinki gibi sorunlar yaşanıyor.

Oyla:

user291

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eyüp29
Cihazım
redmi note11pro
Konular
4
Cihaz yurtdisinin çoğunda olur onun çözümü faturalı orijinal cihaz olmalı pahalı olabilir ama bence değer ben gecttim orijinal imeil Türkiye romlu ben gayet memnunum

Oyla:

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
5
Cihaz yurtdisinin çoğunda olur onun çözümü faturalı orijinal cihaz olmalı pahalı olabilir ama bence değer ben gecttim orijinal imeil Türkiye romlu ben gayet memnunum
orijinal imeil Türkiye roma nasıl geçiliyo

Oyla:
Üst Alt