Yardım Note 11 Pro Şarj sorunu

bahattinbardak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahattin
Cihazım
GT-I9300
Konular
1
İyi forumlar arkadaşlar
Kullandığım Note 11 Pro 4G modeli cihazımda geceden sabaha şarja koyuyorum şarjdan 100 de 100 den çekiyorum 3 dakika sonra 96 olarak geri alıyorum gün içerisinde de çok hızlı bitiyor acaba sebepler neler ne yaparsam önlerim garantisi var verdim bana yazılım atıp geri verdiler yine aynısını yaparlarsa sinir bozucu bi durum bana bu konuda yardımcı olabilecek kişilerle şimdiden teşekkürler

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Klasik olacak ama tuşlu hard reset atın bide öyle deneyin derim 👍

Oyla:

bahattinbardak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahattin
Cihazım
GT-I9300
Konular
1
0 larım hiç sorun degil teşekkür ederim yardımınız için ama bu MİUİ 14 un bi problemi mi yoksa ben mi çözemedim bilemiyorum bu telefonu etrafımda bundan düşük cihazlar 16 17 saat ekran görüyor ben 7 saat anca oluyor telefonu genelde tassarufta kullanıyorum bu aralar beyaz modda varsa önerileriniz alırım

Oyla:

bahattinbardak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahattin
Cihazım
GT-I9300
Konular
1
Benzer sorunu bende yaşıyorum , şarj konusunda böyle maalesef
Böyle olacaksa bi sonraki sefere kesin kaçağını alırım bu cihazın bazı kullanıcılar zaten üst modellerden daha çok orta segmentin iyi oldugunu savunuyorlar bence bi sonraki sefere böyle yapalım o kadar paraya böyle bi saçmalık

Oyla:

muhammed07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
11 Pro
Konular
1
Böyle olacaksa bi sonraki sefere kesin kaçağını alırım bu cihazın bazı kullanıcılar zaten üst modellerden daha çok orta segmentin iyi oldugunu savunuyorlar bence bi sonraki sefere böyle yapalım o kadar paraya böyle bi saçmalık
Daha ne saçmalıklar var resmen benim ses açma kapama sorunu ortaya çıktı mesela, ek olarak ekran parlaklığı kendi kendine ayarlanıyor , yeterince parlak değil mesela, oyundayken de böyle oluyor sıklıkla daha bir sürü sorun var

Oyla:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Bende de aynı cihaz var note 11 pro sizdeki sorunların hiç biri yok bende.
Cİhaz şarjınızı komple bitirin ve kapalı olarak şarj edin 100 olunca hemen çıkarmayın 30 dakika sonra çıkarın şarjdan birde böyle deneyin

Oyla:

muhammed07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
11 Pro
Konular
1
Bende de aynı cihaz var note 11 pro sizdeki sorunların hiç biri yok bende.
Cİhaz şarjınızı komple bitirin ve kapalı olarak şarj edin 100 olunca hemen çıkarmayın 30 dakika sonra çıkarın şarjdan birde böyle deneyin
Hocam ekran süresi ne kadar alıyorsunuz ve ekran parlaklığı sorunu yok mu yani ? Örneğin oyundayken kendi kendine kisilip açılmıyor mu veya normalde de iken ekran parlaklığı sürekli değişmiyor mu kendi kendine

Oyla:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Hocam ekran süresi ne kadar alıyorsunuz ve ekran parlaklığı sorunu yok mu yani ? Örneğin oyundayken kendi kendine kisilip açılmıyor mu veya normalde de iken ekran parlaklığı sürekli değişmiyor mu kendi kendine
Bende yok öyle şeyler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt