Yardım note 11 pro çağrı ses kaydetmek

el_bela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
orjinal
Telefon Modeli
note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar daha önce redmi note 7 kullanıyordum onda çağrı ses kaydetme özelliği vardı.Fakat aynı özellik şimdiki telefonumda yok. Play Store'dan indirdiklerim sadece benim sesisimi kaydediyor gelen sesi kaydetmiyor. İşim gereği benim için önemli bir uygulama varmıdır bir çaresi

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
eu romda xiaominin kendi telefon uygulaması kullanılıyor sanırım sizdeki google uygulaması yüklü gelen xiaomi modellerinden eu roma geçerek sorununuzu çözebilirsiniz bunun dışında eminimki her romunda google uygulaması yoktur biraz araştırın hindistan yada eae gibi çeşitli romnlarında xiaomi kendi uygulamasını mı kurmuş yoksa google mı kullanmış biraz bakın eğer öyleyse onlardan birisinide kurabilirsiniz iyi forumlar :)

Oyla:

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
eu romda xiaominin kendi telefon uygulaması kullanılıyor sanırım sizdeki google uygulaması yüklü gelen xiaomi modellerinden eu roma geçerek sorununuzu çözebilirsiniz bunun dışında eminimki her romunda google uygulaması yoktur biraz araştırın hindistan yada eae gibi çeşitli romnlarında xiaomi kendi uygulamasını mı kurmuş yoksa google mı kullanmış biraz bakın eğer öyleyse onlardan birisinide kurabilirsiniz iyi forumlar :)
Eu, Endonezya, Çin ve Hindistan romlarında xiaominin kendi uygulaması var. Örnek; Endonezya 12.5.3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt