Yardım Note 11 pro Bluetooth ses azligi

karamanbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Merhaba note 11 pro cihazım var Samsung buds 2 kulaklık aldım kendime ancak sesi çok çok az geliyor note 8 pro cihaza bağladım sesi yüksek iphonelarda da aynı son olarak mı store a gittim oradaki bı note 11 pro ya bağladık yine aynı sorun var cihaz ile alakalı deniyor ilk defa rastlamislar onlarda global 13.0.4 yazılımi var cihazın bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok sevinirim

Nighthunter4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf BEGEN
Cihazım
note 11 pro 4g
Konular
8
Merhaba note 11 pro cihazım var Samsung buds 2 kulaklık aldım kendime ancak sesi çok çok az geliyor note 8 pro cihaza bağladım sesi yüksek iphonelarda da aynı son olarak mı store a gittim oradaki bı note 11 pro ya bağladık yine aynı sorun var cihaz ile alakalı deniyor ilk defa rastlamislar onlarda global 13.0.4 yazılımi var cihazın bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok sevinirim
Bu konudan bende müzdaribim maalesef Bende huawei am61 kullanıyorum note 4 te %60 ses yüksekliğinde bile bangır bangır çalıyordu aynı ses seviyesi note 11 pro da %85 lere falan tekabül ediyor çözüm bulamadım ben

Üst Alt