Yardım Note 10 provowifi ve volte hk

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
İyi günler cihazım yurtdışı email repairli cihazda volte ve wowifi çalışmıyor endonezya rom yüklü yapmamız gereken bişey varmıdır

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
İyi günler cihazım yurtdışı email repairli cihazda volte ve wowifi çalışmıyor endonezya rom yüklü yapmamız gereken bişey varmıdır

Volte için;

*#*#86583#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak VoLTE aktif olacaktır(sim card carrier check disabled yazacak)

VoWifi için;

*#*#869434#*#* tuşlamalarınıza enable ve disable şeklinde yanıt alıyorsanız VoWifi cihazınızda mevcut demektir.

VoWifi için operatörden servisin açık olması gerekir....

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Volte için;

*#*#86583#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak VoLTE aktif olacaktır(sim card carrier check disabled yazacak)

VoWifi için;

*#*#869434#*#* tuşlamalarınıza enable ve disable şeklinde yanıt alıyorsanız VoWifi cihazınızda mevcut demektir.

VoWifi için operatörden servisin açık olması gerekir....
Onlar açık ama çalışmıyordu forumda bulduğum modem qcn dosyasını düzenleyip flasladım düzeldi ikiside çalışıyor şimdi.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8

seyranli hocamızın yapmış olduğu modem ile imei repairli dosyaları var volte ve vowifiye özel o dosyaları kullanarak imei repair işlemi yaparsanız çalışır. Yani bu demek oluyor ki dediğim dosyalarla imei repair işlemini tekrar yapman gerekiyor hocam

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
seyranli hocamızın yapmış olduğu modem ile imei repairli dosyaları var volte ve vowifiye özel o dosyaları kullanarak imei repair işlemi yaparsanız çalışır. Yani bu demek oluyor ki dediğim dosyalarla imei repair işlemini tekrar yapman gerekiyor hocam

Bir üstte yazmış hocam, halletmiş

Üst Alt