Yardım Note 10 pro 5g

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Merhabalar cihazın bu modelini yd olarak aldım sıfır çift sim IMEI kaydı var acaba güncelleme yapsam IMEI gidiyor mu çift sim bu cihaza direnç ile mi atılıyor yoksa yazılım yoluyla mi bilen arkadaşlarlar yardımcı olurs sevinirim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhabalar cihazın bu modelini yd olarak aldım sıfır çift sim IMEI kaydı var acaba güncelleme yapsam IMEI gidiyor mu çift sim bu cihaza direnç ile mi atılıyor yoksa yazılım yoluyla mi bilen arkadaşlarlar yardımcı olurs sevinirim
POCO X3 GTchopin Dimensity 1100 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
Kardeşim, bende redmi note 10 pro 5g olarak aldım ikinci el. Aldığımda kişi imei işlemi yaptırmış güncelleme yaptım ve imeiler uçtu. Şuan orjinal imeileri var hat çekmiyordu ki şükür yıl atlayınca açıldı şuan öyle kullanıyorum, kendim yapabileceğim türde bir işlem ise yapacağım onu araştırıyorum. Olmadı parası verip yaptırıcam artık kapanınca

Üst Alt