Çözüldü note 10 pro 14.0.4.0 güncelleme imei silinirmi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 348070
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 365
Ü

Üye silindi 348070

Guest
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.2.0
Telefon Modeli
note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
note 10 pro 14.0.2.0 sürümü var şuanda telefonda, telefona 14.0.4.0. güncelleme geldi güncellesem imei silinirmi sinirse qcn yedeği var geri yükselem sorun olurmu veya V14.0.4.0 güncellenirse imei repairde sorun çıkarmı kilit açık bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi teşekürler

Çözüm
Öncelikle boot kilidi açık değilse hiçbir şekilde güncelleme yapmayın. Boot kilidi açık ise, Modem gider modem'i tekrar flaşlayın açılır. Ayarlardan sıfırla yapmadıktan sonra hiçbir şey olmaz.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Öncelikle boot kilidi açık değilse hiçbir şekilde güncelleme yapmayın. Boot kilidi açık ise, Modem gider modem'i tekrar flaşlayın açılır. Ayarlardan sıfırla yapmadıktan sonra hiçbir şey olmaz.

Oyla: Çözüm
Ü

Üye silindi 348070

Guest
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
La 14.0.4 bi bize gelmedi hala 😂
daha yeni bilgisayardan 14.0.2.0 sürümünü flasladım, sonra telefondan günelleme geldi , öncede 14.0.2.0 sürüm vardı ama güncelleme yoktu , gelmiyorsa bilgisayardan atmak gerekir vey güncellemen kapalı olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekürler, boot kilidi açık yinede ne olur ne olmaz sorayım dedim yoksa sonra çok sıkıntı olabiliyor şimdi daha gönül rahatlığıyla güncelleme yapabilirim

Oyla:
Ü

Üye silindi 348070

Guest
TELEFONDAN V14.0.4.0 GÜNCELLEDİM , MODEM SİLİNDİ TEKRAR MODEM DOSYASINI FLASLADIM AÇILDI SORUN OLMADI TEŞEKÜRLER

Oyla:

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
daha yeni bilgisayardan 14.0.2.0 sürümünü flasladım, sonra telefondan günelleme geldi , öncede 14.0.2.0 sürüm vardı ama güncelleme yoktu , gelmiyorsa bilgisayardan atmak gerekir vey güncellemen kapalı olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekürler, boot kilidi açık yinede ne olur ne olmaz sorayım dedim yoksa sonra çok sıkıntı olabiliyor şimdi daha gönül rahatlığıyla güncelleme yapabilirim
Hepsi açık yine gelmiyor. Recovery olarakta yükleyemiyoruz artık illa ota grlmesini brklicez artık

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-12-09-27-23-700_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-09-12-09-27-23-700_com.android.updater.jpg
    306,5 KB · Görüntüleme: 2
Oyla:
Ü

Üye silindi 348070

Guest
bu durumda çok güncellemek istiyorsan zipli romu indirip twrp den veya tgz uzantılı rom dosyasını indirip bilgisayardan yükleyebilirsin

Oyla:
Üst Alt