Yardım Note 10 Lite Güncelleme Sonrası Fastboot' dan çıkmıyor

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Merhaba arkadaşlar Cihaz Note10 Lite İmei repair' li bir cihaz. Güncelleme geldi eşimin cihazı güncellemeyi başlatmış ve doğal olarak trwp menüsüne atmış. O kısımda ne oldu bilmiyorum cihazı kapatıp açmaya çalışmış ve ardından cihaz sürekli fastoot a atıyor.

MiFlashTool ile rom atmaya çalıştım update sparse crc list failed hatası veriyor araştırdım forumda bu konuyu buldum

ancak ne yaparsam yapayım hatadan kurtulamıyorum 7zip de denendi bu arada. Cihaz Fastboot' dan çıkmıyor Recovery Moda felan girmiyor bir türlü yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
sorunun çözümü güncel fastboot rom ile halledildi 12.0.3 deniyordum hata o yüzdenmiş 12.1.x fastboot rom ile çözüldü

omerbilen65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi 10
Konular
1
Merhaba arkadaşlar Cihaz Note10 Lite İmei repair' li bir cihaz. Güncelleme geldi eşimin cihazı güncellemeyi başlatmış ve doğal olarak trwp menüsüne atmış. O kısımda ne oldu bilmiyorum cihazı kapatıp açmaya çalışmış ve ardından cihaz sürekli fastoot a atıyor.

MiFlashTool ile rom atmaya çalıştım update sparse crc list failed hatası veriyor araştırdım forumda bu konuyu buldum

ancak ne yaparsam yapayım hatadan kurtulamıyorum 7zip de denendi bu arada. Cihaz Fastboot' dan çıkmıyor Recovery Moda felan girmiyor bir türlü yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.
Konu ile ilgili H.kadioglu hocama özelden yazıp konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Teşekkür ederim en güncel rom ile flashlayıp sorunu çözdüm iyi forumlar

Üst Alt