Yardım note 10 5g bootloader sorunu

ffbozkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat
Cihazım
zenfone2
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.8
Telefon Modeli
note 10 5g
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, telefonuma rom attım fakat rom atarken miflashta sağ alt kısımda bootloader kilitle açık kalmış maalesef görmedim. Şuanda telefon sadece miui recovery ve fastboot ekranlarına giriyor ne denediysem açamadım mi unlock denedim fakat mi hesabımla eşleşmiş olmadığı için onu da yapmıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar merhaba, telefonuma rom attım fakat rom atarken miflashta sağ alt kısımda bootloader kilitle açık kalmış maalesef görmedim. Şuanda telefon sadece miui recovery ve fastboot ekranlarına giriyor ne denediysem açamadım mi unlock denedim fakat mi hesabımla eşleşmiş olmadığı için onu da yapmıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
cihaz yurt içi mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz mtk oldugu için brom modda yükleme yapılabilir

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Aşağıdaki konulara göz atmanızı tavsiye ederim, ilk mesajda boot kilidini açılmasını sağlayabilir, sonrasında fastboot üzerinden romu yükleyerek kurtarabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt