Uygulama Notagenda uygulaması

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Merhabalar
YouTube da scroll TV yi takip ediyorum. Bilenler biliyordur teknoloji vs gibi konularda bilgisine güvendiğim bir içerik üreticisi. Kaan beyin telegram paylaşımlarında gördüğüm bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Uygulamanın ismi notagenda. Bir Türk geliştirici tarafından tasarlanan uygulama sıradan not uygulamalarından çok farklı ve işlevsel.
1-entegre tarayıcı ile not uygulamasından çıkmadan nette gezinme,metinleri direk kopyalama ve not alma
2- entegre google lens ile metin tarama,taranan metni hızlıca notlara ekleme
3- aldığınız notları tek dokunuşla birleştirme özelliği
4-hesaplama notu ile kolay hesap tablosu oluşturma,otomatik toplama vs gibi özellikler
5-entegre takvim özelliği ile herhangi bir tarihe not ekleyebilir,kategoriler oluşturabilirsiniz.
6-herhangi bir resim,PDF,word yada ses dosyasını notagendaya gönderebilir,uygulamadan çıkmadan dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.
7- etkili arama motoru mevcut
8- alarm,hatırlatma,etkinlik vs ekleyebilirsiniz.
9- not,arka plan vs renklendirme

Aşağıdaki linkte uygulamanin tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Not: Scroll TV ve/veya uygulama geliştiricisi ile hiçbir bağım yoktur.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Paylaşım için teşekkürler süvari2019 hocam.

Peki uygulamayı açmak için herhangi bir hesap oluşturmamız ya da mail adresi girmemiz gerekiyor mu?
Evernote, Microsoft OneNote vb. uygulamalar, uygulamayı açmadan önce hep bir hesap oluşturulmasını ya da mail adresi girilmesini istiyor. Bende şimdilik Microsoft Office uygulaması içerisinde not kısmı var oraya kaydediyorum.
Tabii ki paylaştığınız uygulama gibi bir teferruatı yok. 😊

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
LionKing17, rica ederim hocam. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir hesap oluşturmanıza gerek yok. Yedekleme amacıyla ayarlardan yedekleme yapabilir,dilerseniz yedekten geri yükleme yapabilirsiniz. Elbette hesap oluşturma daha işlevsel olabilir. Evernote kullanıyordum ancak sık sık rom değiştirdiğimden cihaz sayısı sinirlandi vs gibi uyarılar gelmeye başladı,cihaz silmeye kalktığında belli sayıda silmeye izin veriyor. Kısacası yeni bir not uygulamasi arayisindayken karşıma çıktı. program teferruatlı ve komple bir not uygulamasi olmuş denemenizi öneririm,reklamsız premium versiyonu 22 lira ama bana henüz hiç reklam çıkmadıgindan henüz alma ihtiyacı duymadım. Programı kullanacak olursam gelistiriciye destek amaçlı almayı düşünüyorum.

Üst Alt