Soru Not9Pro Always on display

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Herkese hayırlı forumlar LCD ekranlarda AOD özelliği olmadığını biliyorum belirli modlar sayesinde aktif ediliyormuş araştırdım fakat bir türlü çalışmadı ayarlar kısmına geliyor ayarlıyorum fakat çalışmıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı ya da bu özellik için rom mu değiştirmeliyim

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Herkese hayırlı forumlar LCD ekranlarda AOD özelliği olmadığını biliyorum belirli modlar sayesinde aktif ediliyormuş araştırdım fakat bir türlü çalışmadı ayarlar kısmına geliyor ayarlıyorum fakat çalışmıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı ya da bu özellik için rom mu değiştirmeliyim
Rom değişiminde olur fakat bence çok önemli bir özellik değil aksine şarj daha fazla tüketiyor tavsiye etmem bilginize. İsterseniz aslan568 konularında mevcut 12.5 port rom yükleyebilirsiniz.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom değişiminde olur fakat bence çok önemli bir özellik değil aksine şarj daha fazla tüketiyor tavsiye etmem bilginize. İsterseniz aslan568 konularında mevcut 12.5 port rom yükleyebilirsiniz.
Biliyorum şarj tükettiğini önemli bir şey olmadığını ama istiyorum:)

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam Note 9S ve Poco X3 cihazlarımda yapmıştım. Gerçekten Amoled ekranlardaki gibi olmuyor ekran ışığı komple yandığı için mantıklı bi olay değil. hem şarj olayını olumsuz etkliyor hem de ekrana zarar verebilir burn vb. durumlara sebebiyet verebilir.

Üst Alt