Yardım Not 9 pro MIUI 12 root atınca brick oluyor orange Fox kullanıyorum ne yapmalıyım

Babanaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nanaa
Cihazım
Not 6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5
Telefon Modeli
NO 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba not 9 pro telefonumda MIUI 12 kullanıyorum twrp.ile.root attım olmadı brick oldu orange Fox ile rom attım açıldı ama root ne orange Fox ile ne de twrp ile olmuyor nasıl yapmayalım sürüm dusursem olur mu ?

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Merhaba not 9 pro telefonumda MIUI 12 kullanıyorum twrp.ile.root attım olmadı brick oldu orange Fox ile rom attım açıldı ama root ne orange Fox ile ne de twrp ile olmuyor nasıl yapmayalım sürüm dusursem olur mu ?
Note 9 pro için resmi MIUI 12.5 yazılımı yok. Hangi romu indirdiginizi port olup olmadığı vs bilemeyiz.Romu indirdiğiniz yerde nasıl root etmeniz gerektiği yazılıdır, değilse de oradan sorun.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Büyük ihtimalle Android 11 altına Magisk V21 ve yukarısını yüklemeye çalışıyorsunuz.Miui 12.5 sürümlerinin hepsi A11 mi bilmiyorum,ancak eğer A10 kullanıyorsanız önce V20.4 ü flashlamalısınız,üstündekiler sıkıntı yaratabiliyor.

Oyla:

Babanaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nanaa
Cihazım
Not 6
Konular
3
Büyük ihtimalle Android 11 altına Magisk V21 ve yukarısını yüklemeye çalışıyorsunuz.Miui 12.5 sürümlerinin hepsi A11 mi bilmiyorum,ancak eğer A10 kullanıyorsanız önce V20.4 ü flashlamalısınız,üstündekiler sıkıntı yaratabiliyor.
Hocam android 10 sürüm MIUI surunu de 12.0.2 imiş yanlış görmüşüm 20v4 atarsam olur mu

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam android 10 sürüm MIUI surunu de 12.0.2 imiş yanlış görmüşüm 20v4 atarsam olur mu
Evet,internetten Magisk V20.4 zip dosyasını bulup flashlayın.Ama ondan önce eski Magisk'i kaldırırsanız daha sağlam olur.Yine internetten Magisk Uninstaller zip dosyasını bulabilirsiniz.

Oyla:

Babanaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nanaa
Cihazım
Not 6
Konular
3
Evet,internetten Magisk V20.4 zip dosyasını bulup flashlayın.Ama ondan önce eski Magisk'i kaldırırsanız daha sağlam olur.Yine internetten Magisk Uninstaller zip dosyasını bulabilirsiniz.
Denedim hocam yine brick oldu tekrar rom flasladim

Oyla:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Bazı romlarda Magiski flaslamadan önce romun bir kez açılması gerekir. Telefon kurulumdan sonra açılır kurulum ekranı gelince kapatıp Magiski flaşlayın.
Birde bu hangi rom telefon hakkında bölümünün ekran görüntüsünü atın görelim. Afaki konuşmuş olmayalım.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Bazı romlarda Magiski flaslamadan önce romun bir kez açılması gerekir. Telefon kurulumdan sonra açılır kurulum ekranı gelince kapatıp Magiski flaşlayın.
Birde bu hangi rom telefon hakkında bölümünün ekran görüntüsünü atın görelim. Afaki konuşmuş olmayalım.
Çok doğru

Oyla:

lirojhilatedilemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Siyaz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Merhaba, aynı telefon ve aynı miui sürümünü kullanıyordum, telefona root atamamıştım bir türlü, root başarılı diyordu ama uygulama ile kontrol ettiğimde rootlu değil , diyordu. Sonra mevcut twrpnin üzerine pitchblack recovery kurdum, kendi içindeki magisk ile root attım, siz de deneyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt