Soru Nord ce 5g

Szr731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8se
Konular
7
Evet arkadaşlar mi8se den bu cihaza geçiş yaptım telefonun hızı akıcılığı çok güzel lafım yok ilk etapda kullanımı çok garip geldi ama alıştım lakin farklı bir sorunum var akşamları 1 saat kadar call of duty oynuyorum 20 dakikada aşırı bir ısınma oluyor cihazda uyarı geliyor sistem aşırı ısınma diye birde bir bölgede telefon çekmiyor galiba arama yapıp arama almıyor ama internet var sms gidip geliyor WhatsApp dan arama yapıyorum alıyorum şebeke araması yapmiyor

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Evet arkadaşlar mi8se den bu cihaza geçiş yaptım telefonun hızı akıcılığı çok güzel lafım yok ilk etapda kullanımı çok garip geldi ama alıştım lakin farklı bir sorunum var akşamları 1 saat kadar call of duty oynuyorum 20 dakikada aşırı bir ısınma oluyor cihazda uyarı geliyor sistem aşırı ısınma diye birde bir bölgede telefon çekmiyor galiba arama yapıp arama almıyor ama internet var sms gidip geliyor WhatsApp dan arama yapıyorum alıyorum şebeke araması yapmiyor
Daha önceki telefonunuzu aynı yerde kullanmıyormuydunuz? O telefon cekiyormuydu? Eğer mi8se çekiyorken yeni aldığınız telefon cekmiyorsa verdiğiniz paraya yazık bence.
Pubg ile ısınma ilginç. Akıcı ve iyi seviyede oynamak için güçlü cihazlar gerekiyor. Gerçi bu durumda 12 GB ramlı 2.2 GHz işlemcili bir telefonda böyle bir sorunun nasıl çıktığını izah etmek güç.
Diğer kullanıcılar böyle bir sorun yaşamıyorsa telefonunuzda donanımsal bir sorun vardır iade veya değişim isteyin öyleyse.

Szr731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8se
Konular
7
Akıcı ve güçlü sıkıntı Yok ama ısınma var

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Ah şu Mİ 8 SE den sonrası. Çok güzel telefon bu Mİ8 SE çok. Çinliler kendine özel ne yaparsa bundan sonra favorim hep o modeller.

Üst Alt